Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracim baglandi :(

trafıkten men nedır anlayamadım... sımd sen bu aracı trafıge cıkartman ıcın ne yapacaksın pekı.. hadı baglandı dıyelım.. ipi çözmenın you neymıs bahsetmedıler mı ? sormadınmı ben sımdı nasıl alırım aracımı gerı dıye.. dusundumde cok kotu bırsey yaa hele avcılar beylduzu arası artık ıyıce cıvıttı.. her yere kamera koymuslar 70 bır kac kere gectım umarım ceza gelmez... Allah yardımcıın olsun arkadas umarım aracını gerı alırsın.. fılmlerınıde 1 en fazla 2 numaraya düşür derım.. eger zaten 1 yada 2 dersen hıc takma dıyecegım baska caren yok..

trafıkten men nedır anlayamadım... sımd sen bu aracı trafıge cıkartman ıcın ne yapacaksın pekı.. hadı baglandı dıyelım.. ipi çözmenın you neymıs bahsetmedıler mı ? sormadınmı ben sımdı nasıl alırım aracımı gerı dıye.. dusundumde cok kotu bırsey yaa hele avcılar beylduzu arası artık ıyıce cıvıttı.. her yere kamera koymuslar 70 bır kac kere gectım umarım ceza gelmez... Allah yardımcıın olsun arkadas umarım aracını gerı alırsın.. fılmlerınıde 1 en fazla 2 numaraya düşür derım.. eger zaten 1 yada 2 dersen hıc takma dıyecegım baska caren yok..

Benım araçtada men vardı. Kaldırmanın 2 yolu var. Eğer polis muayeneye yolladıysa aracı orjınal halıne getırıp, muayene ıstasyonuna onaylatmak. Eğer sadece trafıkten men edıldıyse, aracı orjınalın halıne getırıp en yakıntakı trafık polısının yada trafık subenın yolunu tutup aracınızın fotografını cektırıp menını anında kaldırmak.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Benım araçtada men vardı. Kaldırmanın 2 yolu var. Eğer polis muayeneye yolladıysa aracı orjınal halıne getırıp, muayene ıstasyonuna onaylatmak. Eğer sadece trafıkten men edıldıyse, aracı orjınalın halıne getırıp en yakıntakı trafık polısının yada trafık subenın yolunu tutup aracınızın fotografını cektırıp menını anında kaldırmak.
hallettin dimi dier islemleride senn

kardeş bir polis olarak yazıyorum filmleri söktürüp egzosuda değiştirmen lazım sonra baglayan polisi bulup meni kaldırırsın birde bunların yasak oldugunu bile bile yapıpta polise kızmak ne derece doğru bilmem film ince ise bişey diyemem ama egzoslar en çok takıp ettiğimiz durumlardır

bu tarz egzozların satışı da muayeneden geçmesi de engellenecek arkadaşlar. çalışmalar yapılıyor bununla ilgili. içeriden bilgi haberiniz olsun.

Geri
Üst Alt