Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracim baglandi :(

çok geçmiş olsun...İnşallah en kısa zamanda alırsın aracını...

olurmu hocam yaptırdığım her aracımda yedim cezayı tecrubeyle sabittir :) bir tek suan ki aracımla yemedim onuda ben yaptırmadığım için :)

cam filmi çok koyu olmamak sartıyla yasak degil mahkeme kararı ile emsalleri vardır bazı polisler pisligine ben ceza yazayımda sen mahkemeye ver istersen derseler şaşırmayım yapıyorlar çünkü bunu adamları mahkemeye vermediğin için onlar açısından sıkıntı yok sanırım :)
abart egzoslar kesin araba bağlatmaya sebep oldu artık :)

Geçmiş olsun kardeşim ya... ceza büyük değildir umarım... ben de hevesleniyordum koyu renk film için ama bu gidişle kursağımıda kalacak gibi...

Arkadaşım senin yediğin cezada, cam filmi tuzu biberi olmuş. Ya değilse abartıya kaçmamak kaydıyla cam filmi yasak falan değil. Yasak olsa fabrika çıkışlı bir sürü araç var. Onlar da ceza yer. Fakat bence asıl cezayı kullandığın o egsozla birilerini öyle bir rahartsız etmişsindir ki; ondan yemişsindir muhtemelen. Geçmiş olsun tekrardan.

kim bağladı ismi varmı , hatrı sayılır çevremiz var , meni kaldırtabiliriz belki , 2-3 defa bende cam filmim 3 numara olmasına rağmen uyarı aldım öylede kaldı , isim bilgisi yada yaka numarası varsa müdahale ettirebiliriz avcılarda bana ulaş acil

Geçmiş olsun kardeşim beykentte görmüştüm aracını sesi çok fazlaydı şikayet etmişlerdir.umarım sorunu kısa sürede çözersin

Arkadaşım senin yediğin cezada, cam filmi tuzu biberi olmuş. Ya değilse abartıya kaçmamak kaydıyla cam filmi yasak falan değil. Yasak olsa fabrika çıkışlı bir sürü araç var.

Hangi araçlarda fabrika çıkışı film var...ilk defa duydum, renkli camdan bahsetmiyorsunuz değilmi?

Geri
Üst Alt