Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracim baglandi :(

Gecmis olsun kardes, trafik polisi direk muayneye mi tabi tuttu seni yoksa normal trafikten men mi yedin? Eğer normal sekilde genel muayneye tabi tutulmadan men yediysen, aracini orjinal haline dönderip yani cam filmi - abart egzoz söküp orjinalini takarak sana ceza kesen memuru bulacaksin fotoğraflarini cekip belgeler halinde verirsin adama meni kaldirirsin fazla canini sikma. Keske düz abart bağliyana kadar ses hastasi isen cut out yaptirsaydin, polisi gördün mü kapatirdin iyi olurdu ama sağlik olsun olmus bir kere...

Ayin 15 inde egzos ve cam filminden ceza yedim. Cam filminden aracin meni cikmis . 18 inde de aracimi bagladilar hemen orda cam filmlerini soktum cam filmlerinden yirttim bitek egzos kaldi. Bu sabahda ilce trafige gittim ehlyet ruhsat kimlik arac sigortasi asli ve fotokopileriyle. Trafik men kayita. Aracima cikis kagidi istyorum dedim . Hala cam filmi varmi dedim yok hatta 2. Cezada da yaziyor olmadigi dedim. Bana 1 haftalik izin belgesi verdiler egzosu yaptirip tekrar trafik subeye gidip cezayi dusutturmem gerekyormus 1 hafta icinde okadar. Tekrar muayene vs istemediler :)

Geri
Üst Alt