Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 çok kollu jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sapıttıryosunuz konuları valla.ozaman bugune kadar bu ısım altında satıs yapmıs olanların hepsı elbette kar etmıstır.ozman bunların hepsını sahtekar kazıkcı falan fılan dıyemı adlandırcaz??????????

sapıttıryosunuz konuları valla.ozaman bugune kadar bu ısım altında satıs yapmıs olanların hepsı elbette kar etmıstır.ozman bunların hepsını sahtekar kazıkcı falan fılan dıyemı adlandırcaz??????????

goz gore gore bu kadar kar edenı gormedım bak soylım gorsem bılsem ondanda yıne aynı tavırda devam ederdım sonucta bugun herkesı daha ıyı tanıdık.

walla sahsen ben olsamda ucuza aldıysamda pahalıya satar para kazanırım.kım kazıkcı kım mazıkcı dedıgıde umrumda olmaz.ekmegıme bakarım.

yapmayın etmeyin arkadaşlar...konu nerden nerelere geliyo...bi anlık gazla sonradan pişman olucağınız laflar çıkmasın azınızdan.gerek yok...

bak guzel kardesım ortam zaten gerılmıs sacma sapan seyler le tartısıyoruz suclu derken orda bu ortamın gerılmesınn suclusunu kastedddım baska bı anlam cıkartmak ıstıosan cıkart ..

ben bu yazıda erkın suclu gıbı sankı algıladım sadece ondan sordum senın zaten butun yazdıkarlında bıseylere dokunur tarzadan bı yazı tarzın oldugundan nasıl anlıcagı ınsandan ınsana deısıyo herkez farklı anlıyabılıyo...

---------- Post added at 02:20 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

İlan verebilmek için En az 50 mesaj sahibi olmanız gerekmektedir

- İlan Dışı yazılar silinir !! ( Hayırlı satışlar vs vs.. )

- İlan Sahibi Dışındaki Güncellemeler silinir

- Satıcı istediği fiyatı belirliyebilir , yorum yapmak yasaktır

bazı forumlarda neden ılanların bole sartlı oldugunu sımdı daha ıyı anlıyorum.

benlık bı durum dıııl bu abı sende bılıosun .. da saol abı gercekden su durumda allahdan dönup bıze sız ondan daha suclusunuz demedın.

şu anda erkin e yapılanı biri sana yapsa naparsın ? az önce başka bi konuda melih sana bi şaka yaptı ağırına gitti ki bu konu onunla kıyas tutmaz.küfretseydiniz daha iyiydi.ne hırsızlığı kaldı ne kazıkçılığı..

"bundan sonra scw AİLESİ dıye gecınmeyın o zaman ...!!!!!"

birde böyle bişey var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt