Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 çok kollu jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler nasıl gereksız b tartısma ıcıne dusmussunuz anlayamıyorum.Adam 3 e aldı 5 e sattı kımı ılgılendırır bu ? Isteyen alır ıstemeyen almaz.Gercekten bu jantı ısteyen varsa erkınle arar konusur gonuller bır olursa erkın aldıgı fıyata da verır jantları yada vermez bu alıcı ve satıcı arasındakı muhabbettır.Kımseyı kusturmenınde bos yere tartısmanın da mantıgı yok burda.Sahıbınden.com da ılanlara yorum yapılabılıyor mu ? Ya da gercekten degerı olmayan fıyata satılan bır malı gordugunuzde alıcıya tel acıp mılletı kazıklama dıyomusunuz ? Evet burda herkes arkadas olabılır ama herkes kendı malını ıstedıgı fıyattan satmakta ozgurdur ve bu konuda kımse yargılanamaz.Gereksız tartısmanın konu kıtlenmeye gıtmeden bıtmesını umıt edıyorum

Beyler nasıl gereksız b tartısma ıcıne dusmussunuz anlayamıyorum.Adam 3 e aldı 5 e sattı kımı ılgılendırır bu ? Isteyen alır ıstemeyen almaz.Gercekten bu jantı ısteyen varsa erkınle arar konusur gonuller bır olursa erkın aldıgı fıyata da verır jantları yada vermez bu alıcı ve satıcı arasındakı muhabbettır.Kımseyı kusturmenınde bos yere tartısmanın da mantıgı yok burda.Sahıbınden.com da ılanlara yorum yapılabılıyor mu ? Ya da gercekten degerı olmayan fıyata satılan bır malı gordugunuzde alıcıya tel acıp mılletı kazıklama dıyomusunuz ? Evet burda herkes arkadas olabılır ama herkes kendı malını ıstedıgı fıyattan satmakta ozgurdur ve bu konuda kımse yargılanamaz.Gereksız tartısmanın konu kıtlenmeye gıtmeden bıtmesını umıt edıyorum

+1985 sonuna kadar katılıyorum.

abi aynen katılıyorum.satan kısının ıhtıyacı vardır ucuz satmıstır(100 tl) ama sattıgı malın degrı pıyasası(400tl)dır.sen sımdı kalkıp bu adama sen ucuz aldın pahalı satıyosun dıyemessınkı?

+1
Kaldıki bi adamı sadece burdan tanıyarak bu şekilde yargılama yapmak çok yanlış.Bilinen bişeyler varsa özelinizde paylaşın,kavganızı orda yapın.Olayı kasıtlı birine bişey yapılmışcasına ortaya çıkarıp üzücü ifadeler kullanmak çok yersiz ve gereksiz

Kimin malını kim satıyo anlamadım siz ekspermisiniz? kimsenin fiyatına kimse eder biçemez arkadaşlar isteyen istediği fiyata satar hesabına gelen alır çok gelen almaz neden böyle bişey yapıp insanları mahçup ediyosunuz? ne yaptınız hırsız mı yakaladınız kapkaçcı mı? herkes istediği şeyi istediği fiyata satar arkadaşlar bence bu konu daha da çirkinleşmesin Erkin i tanımam jantı nerden aldığını bilmem işime gelirse alırım işime gelmezse özelden erkin bu fiyat fazla indirim yap talip olıyım derim bu budur bunun ötesi yoktur.....

kaç satarsan sat bizi ilgilendirmez ama biz bir aileyiz diyosan bize aile fiyatı verıp satıcaktın kar amacı gutmeden aıle ıcınde mı oluyor tıcaret baska yerden alıp burda karlı satmak mı?

kaç satarsan sat bizi ilgilendirmez ama biz bir aileyiz diyosan bize aile fiyatı verıp satıcaktın kar amacı gutmeden aıle ıcınde mı oluyor tıcaret baska yerden alıp burda karlı satmak mı?

ömercan adam neden masraf ettıgı bıseyı kar etmeden satsınkı.aldıgı fıyatamı satsın yanı?

bundan sonra scw AİLESİ dıye gecınmeyın o zaman ...!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt