Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 çok kollu jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bilmediğin şeyler hakkıda yorumda bulunman sadece havada asılı kalır Ayberk..
Ankara'dan burayı benden daha iyi bilir gibi konuşuyosun..sana iyi günler bu konuya yazıcağım son mesajdır iyi günler sana..

yiğit ayberk haklı.adamın dahil olmadığı bi konuda bana cevap yazarken neden bu işi ayberk iyi yapar gereksinimi duyuyosunki ? ben görmemezlikten geldim.kendisi neden bunu yapıyosun diye soruncada hala daha savunmasını tartışmasını yapıyosun.
sen adamın arkasından geldin ensesine tokatı vurdun kaçtın.sonrada diyosunki ben vurdum kaçtım sen neden kovalıyosun.seninki aynen buna benzedi.bu konu üstünden ayberk e yada o nun sana bi cümle daha yazmasını istemiyorum.yeterince gerginim kırarım...

walla gören duyanda her konuda bırbırlerıne satasıyolar kavga cıkarıyolar derler ya.

şeker neyse bunu daha da dillendirmenin manası yok....
evet konu erkin'in satılık jantları

Kanımca konu artık b yere ualsamıcak erkın zaten sılmıs ılanını,konu da sılınse de gereksız tartısmaların delıllerı ortada kalmasa daha fazla

Arkadaşlar biraz ağır yorum yazacağım kimse üzerine alınmasın ortaya atıyorum lafımı ve belli bir isim üzerinde konuşmuyorum :

Şimdi ben Zafer abi'den cupra jantı aldım geçen yıl, bundan 200 TL kar edip sattım ama kime ne ? Sizemi hesap vereceğim ne kadara aldığımı, kime kaça sattığımı, siz benim ekspertiz raporcum musunuz? ( Babam kızdığı için 18"janta ve lastiğe verecek param olmadığı için satmıştım ) Eee şimdi ben 200 TL kar edip sattığım için enayi yerinemi koyuyorum hemde forumdan arkadaşa sattım.

Turkcell'den 2 adet cep telefonu aldım E72 ve iphone toplamda 1.700 TL'ye forumdan abimizin birine sattım ben bunları bedava almıştım hadi kime ne kime hesap vereceğim kime soracağım? Biri bana açıklasın bakalım...

Mal benim, para senin. Alıyormusun ? hayırlı olsun.. Almıyormusun ? güle güle kardeşim bu kadar basit. Haa kaldıki tabiki birbirimizi koruyacağız o jantın sıfır değeri 1.500 TL ise gelipte 1.500 TL yazmış olsa dersinizki kardeş sıfır fiyatına satıyorsunuz o zaman anlarım. Adam gelip 2.el fiyatına satıyorsa bu milleti kazıklamak değildir!

Kimse kimsenin burada cebini yoklamasın, malını sorgulamasın herkez işine baksın ! Yeri geldi ben arabamı 29.000 TL'ye galeriye sattım krizden kurtulmak için acil para lazımdı ederi 35.000 TL idi. Şimdi bu galerici ne oluyor söyleyin bana ? Adam zorla almadı ya arabamı... Velhasıl kelam herkez işine baksın işine gelen alır gelmeyen almaz.

@yco ( Yiğit )

Sana gelince ortamı germe, Ayberk'e bir daha laf atma iyi yada kötü böyle sürtüşmeye devam edersen hiç iyi olmayacak bunu bil zira bütün forum biliyor senin dışında. Sen hala farkında değilsin umarım.

Ben forumda herkezi seviyorum, kızgınlığım olan kimse yok gıcık kaptığım kimsede yok, yaptıysam bir hata gider üyeden özürde dilerim ki bunu yaşadım özürde diledim. Kimsede burada yazdıklarımdan üzerine alınmasın lafım ortaya. Bildiğim tek doğru varsa oda budur bana kim ne anlatırsa anlatsın, kim ne yorum yazarsada yazsın...

Arkadaşlar biraz ağır yorum yazacağım kimse üzerine alınmasın ortaya atıyorum lafımı ve belli bir isim üzerinde konuşmuyorum :

Şimdi ben Zafer abi'den cupra jantı aldım geçen yıl, bundan 200 TL kar edip sattım ama kime ne ? Sizemi hesap vereceğim ne kadara aldığımı, kime kaça sattığımı, siz benim ekspertiz raporcum musunuz? ( Babam kızdığı için 18"janta ve lastiğe verecek param olmadığı için satmıştım ) Eee şimdi ben 200 TL kar edip sattığım için enayi yerinemi koyuyorum hemde forumdan arkadaşa sattım.

Turkcell'den 2 adet cep telefonu aldım E72 ve iphone toplamda 1.700 TL'ye forumdan abimizin birine sattım ben bunları bedava almıştım hadi kime ne kime hesap vereceğim kime soracağım? Biri bana açıklasın bakalım...

Mal benim, para senin. Alıyormusun ? hayırlı olsun.. Almıyormusun ? güle güle kardeşim bu kadar basit. Haa kaldıki tabiki birbirimizi koruyacağız o jantın sıfır değeri 1.500 TL ise gelipte 1.500 TL yazmış olsa dersinizki kardeş sıfır fiyatına satıyorsunuz o zaman anlarım. Adam gelip 2.el fiyatına satıyorsa bu milleti kazıklamak değildir!

Kimse kimsenin burada cebini yoklamasın, malını sorgulamasın herkez işine baksın ! Yeri geldi ben arabamı 29.000 TL'ye galeriye sattım krizden kurtulmak için acil para lazımdı ederi 35.000 TL idi. Şimdi bu galerici ne oluyor söyleyin bana ? Adam zorla almadı ya arabamı... Velhasıl kelam herkez işine baksın işine gelen alır gelmeyen almaz.

@yco ( Yiğit )

Sana gelince ortamı germe, Ayberk'e bir daha laf atma iyi yada kötü böyle sürtüşmeye devam edersen hiç iyi olmayacak bunu bil zira bütün forum biliyor senin dışında. Sen hala farkında değilsin umarım.

Ben forumda herkezi seviyorum, kızgınlığım olan kimse yok gıcık kaptığım kimsede yok, yaptıysam bir hata gider üyeden özürde dilerim ki bunu yaşadım özürde diledim. Kimsede burada yazdıklarımdan üzerine alınmasın lafım ortaya. Bildiğim tek doğru varsa oda budur bana kim ne anlatırsa anlatsın, kim ne yorum yazarsada yazsın...

en bastan bazı kısıler ben dahıl bunu anltmaya calısıyoruz ama uzayıp gıttı olay.kım neye satıyo karmı edıyo zarar mı edıyo kımseyı baglamasın ama artık cok geç.

Bence satış bölümüne kurallar koymak lazım. Önerim:
1) SCW ile sadece mal satmak için bağı kurulduğu düşünülen üyelerin konuları, uyarılmadan silinir. Tekrarlanması sonucu üyelikleri iptal edilir.
2) Konu sahibi dışında konuyu kimse güncelleyemez. (Hayırlı satışlar mesajları yazılmamalıdır.)
3) Fiyat konusunda kimse fikrini konu altında belirtemez. Satan kişiyle özel mesaj yoluyla iletişime geçilip, konu altına özel mesaj attım şeklinde not düşülmelidir. (Bu şekilde de ilanla ne kadar ilgilendiği tespit edilebilir.)
Bu çirkin olay sonucu benim satış bölümüne eklenmesini istediğim kurallar bunlar. Sadece öneri..

Bence satış bölümüne kurallar koymak lazım. Önerim:
1) SCW ile sadece mal satmak için bağı kurulduğu düşünülen üyelerin konuları, uyarılmadan silinir. Tekrarlanması sonucu üyelikleri iptal edilir.
2) Konu sahibi dışında konuyu kimse güncelleyemez. (Hayırlı satışlar mesajları yazılmamalıdır.)
3) Fiyat konusunda kimse fikrini konu altında belirtemez. Satan kişiyle özel mesaj yoluyla iletişime geçilip, konu altına özel mesaj attım şeklinde not düşülmelidir. (Bu şekilde de ilanla ne kadar ilgilendiği tespit edilebilir.)
Bu çirkin olay sonucu benim satış bölümüne eklenmesini istediğim kurallar bunlar. Sadece öneri..

Ayberk'e katılıyorum.Ayrıca bilal abi senin çok asabi birisi olduğunu düşünüyordum açıkcası bunu söylemiştim önceden de.Ama abi çok kral adammışsın bunu anladım.Haklının yanında direk yer aldığın ve o kişinin haklarını kendi hakkın gibi savunduğun için kendi adıma teşekkür ederim.Ayrıca sitedeki şu zıtlaşmalar gerçekten can sıkar hale geldi. Ayberk'in üstüne çok gidiliyor bu açıkca ortada.Benimde Ayberk ile tartıştığım noktalar oldu.Ama mümkün olduğunca bunu kişiselleştirmeden yapmaya çalıştım. Ayberk'in benden bilgili olduğu,benim ondan bilgili olduğum, başkalarının bizden bilgili olduğu konular var.Herkes bilgili olduğu konuda sahip olduğu bilgiyi paylaşırsa burası ''Aile'' olur. Ben arabamı ''X'' fiyata aldım.Bakımını yaparım ''2X'' fiyata satarım.Beğenen,canı isteyen,maddi durumu el veren gelir alır.Kimse bana neden o fiyata satıyomusun diyemez.Benim Erkin abiyi yüz yüze tanımışlığım yok.Ancak bir kişi çıksın desin ki '' Ben Erkin'in şu hatasını gördüm''. Diyemez.Çünkü beyefendi birisi. Bunu bu kadar laf denildiği halde atmış olduğu sayılı mesajlarda saygı sınırını aşmamasından anlıyorum.Birisi benim satış konuma aynı yorumlarda bulunsa şahsen ben bu kadar sağduyulu olamayabilirdim. Batu ''Aile'' diye geçindiğimizi söylemiş.Bu da onun tercihidir,görüşüdür saygı duyarım.Sonuçta herkesin kendisini nerede,nasıl gördüğü önemlidir. Ben SCW'yi bir aile; kendimi de bu ailenin ferdi olarak görüyorum. Kendisini aileden görmeyenlere zorla ailedensin demek saygısızlıktır :) Artık birşeylerin farkına ''Banlanmadan'' varmayı öğrenmeliyiz.Bunu bir kişiye değil genel olarak herkese kendi düşüncem olarak söylüyorum. Erkin abinin jantı gözünde 3.000TL'dir 3.000'e satar.Kimse bunun muhasebesini yapamaz.Vicdan; insanın kendi içindeki muhasebesidir.Dışardan muhasebe yapmak kalp kırmaktan öte gitmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt