Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 çok kollu jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben kendi açtığım bi konuda böyle bir not düştüm. Hayırlı satışlar yazılan konulardan çok daha güncel ve çok daha bilgilendirici bi konu oldu. Ben mantıklı bir sebep sunuyorum. Mesela senin hayırlı satışlar yazılmasıyla ilgili mantıklı bir fikrin var mı?

senin konunda belirtmişsin işte ne güzel bende bundan bahsediyorum. belki ben sevdiğim dostlarımın elindeki bir malı satmak istemesi durumunda ona hayırlı olmasını dilemek istiyroum. buna yasak getirilmesinide çok yanlış buluyorum.

sonuçta satılacak bir mal varsa ortada çok da ciddi bir bilgi paylaşımı olmaz. satıcı kişi zaten sattığı malın özelliklerini belirtir. kalanları hayırlar diler. satın almak isteyen ise ilgileniyorum der alta not düşer özelden konuşurlar.

ille ben bir şey görmek istiyroum diyen birisi varsada zahmet etsin uğraşsn tüm mesajları okusun. bilgi o kadar kolay gümüş tepside sunulacak bir şey değildir.

Emre yazmıştı mesela benim konumda. Farkettiği zaman ise mesajını yanlışlıkla yazdığını bana söyledi.
Ben, bazen insanların konuyu hiç okumadan hayırlı satışlar yazıp geçtiğini de düşünüyorum. çoğunluk ilk mesajı okuyo, hayırlı satışlar mesajlarının arasında başka mesajları göremiyo, oda hayırlı satışlar yazıyo ve konuyla alakalı bir mesaj arada kaynayabiliyo.

Saniyesine örnek verelim az önce oldu önceden olmuş birşey değil...

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=2262&page=2

Bu arada Ayberk senin konuna ilk ben yazmıştım hayırlı satışlar diye, itiraf ediyorum o ara gıcık olmuştm da bi iki yazına o yuzden inadına yazdım, kusura bakma =)

senin konunda belirtmişsin işte ne güzel bende bundan bahsediyorum. belki ben sevdiğim dostlarımın elindeki bir malı satmak istemesi durumunda ona hayırlı olmasını dilemek istiyroum. buna yasak getirilmesinide çok yanlış buluyorum.

sonuçta satılacak bir mal varsa ortada çok da ciddi bir bilgi paylaşımı olmaz. satıcı kişi zaten sattığı malın özelliklerini belirtir. kalanları hayırlar diler. satın almak isteyen ise ilgileniyorum der alta not düşer özelden konuşurlar.

ille ben bir şey görmek istiyroum diyen birisi varsada zahmet etsin uğraşsn tüm mesajları okusun. bilgi o kadar kolay gümüş tepside sunulacak bir şey değildir.

bana gore mantıklı olan bu

ılan sahıbı guncelledıgı zamanda
araya sureklı guncel guncel yazmıs olucak

daha farklı nası guncel tutabılır
kımse bısey yazmassa
Konuyu güncel tutmak ilan sahibinin görevi, başkasının değil. Eğer sen bir ürün satıyosan, onu güncellemiyosan niye başkaları senin ilanınla ilgilenerek vakit kaybetsin?

ilk mesajda gözden kaçabilir şeklinde bir düşüncesi varsa olmadı konu başlığına yazar konu sahibi '(hayırlı satışlar yazılmamasını rica ediyorum)' şeklinde. e artk onuda göremiyorsa yazna kişi oda onun sorunu :D

bu tarz durumlarda demokrasilerde çareler tükenmez :)

Buna yasak gelmiyo Emre yanlış anlama. Özel mesajdan yaz hayırlı satışlar mesajını.. Burada yasak olan ne var? Başka insanlar bunu görmek zorunda değil. Kendin söylüyosun. Sen bi dostuna iyi dilekler dilemek için bi mesaj yazıyosun. Bundan diğer insanlara ne?

ne farkedyo kı

biri hayırlı satıslar yazmadıgında ılan sahıbı nası guncelleyebılır
ancak araya guncel yazar
o sayfada 30 tane guncel yazmasıyla 30 tane hayırlı satıslar olmasının arasındakı fark ne

Hayırlı satışların tartışmasını nede yapıyorsunuz bugünkü güncel konumuz bumu?

konu satılık jant konusuydu artık satılık ilanı da olmadığı için sinir katsayılarımızın yükselmemesi açısından konu tarafımca kilitli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt