Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5*112 çok kollu jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende satıyorum jantlarımı sıfır degerı 2.800 ıkıncı ele dusuyolar doal olarak benden sonra bende 3.500 yazıorum satarken sen bunu fark edıosun senn de bı arkadasın onları almak ıstıo gıdıp uyarmazmısın *

erkin jantları 700 tl ye satarken sıfırı 700 tl den ucuz muydu ??

ama alıcak kısıde cok begendı ve almak ıstıyo ılla alıcam dıyo.daha sonra gıdıp ona bu jantlar yaramaz kırıldı kac kere falan mı dememız lazım?

peki ben söyliim.. 174 lira..ben şimdi bu ızgaralardan yılmaz abiye vermiştim 100 lira karşılığında..sanırım çok kötü bişi yaptım.özür diliyorum yılmaz abiden burda herkesin önünde....! bana servis iki çift vermişti kaza sırasında.ben kazık attım ! demekki yılmaz abiye....!

?????????????

Bilal örneklerde ulaşılması gereken noktadan farklı şeyleri konuşuyoruz abi..
bu etiktir ötesi yok..

bence yanlış sence doğru diye gider..

anlaşılmicak bişi yok bende kazıkçıyım...

---------- Post added at 01:49 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

Bilal örneklerde ulaşılması gereken noktadan farklı şeyleri konuşuyoruz abi..
bu etiktir ötesi yok..

bence yanlış sence doğru diye gider..

senceli ve benceli konuysa ozaman satılan mala satan kişiye böyle bi ithamda bulunulmicak...

abi o zaman bızde keriziz heralde mert abı orjınal tamponlarımı satarken tanesıne 100 mılyona saydım dıe ...

kerize sen niye kerzisn diye sormazlar ama kazıkçıya sorarlar..senin açından sorun yok demekki batu..

Bilal benim muhabbete dahil olduğum nokta gözünden kaçmış sanırsam..
ben bu jantlarla ilgili bişi söylemedim ya da fiyatına açıp önceki sayfalara bakabilirsin..

kerize sen niye kerzisn diye sormazlar ama kazıkçıya sorarlar..senin açından sorun yok demekki batu..

abı affedersın de kerız olmayı yüzsüz bı kazıkcı olmaya tercıh ederım ..

hala savundugumuz konunun ne kadar dogru oldugunu bıle bıle savunmakda tamamen art nıyet ararım burda mevzu yapar gıbı herkez bırbırıne yazıcaksa olmaz.

burda efendıgılımızı bozmuyoruz ...arkadasımıza yardım etttık jantı satan arkadasımızda forumlarda dolsan bı arkadassa bunun ortaya cıkıcagı rıskını almısdr bı sekılde onu savundugunuz da hıcbısey degısmıycek yıgıt de ömerde aybars da bende burda cok normal bıseyı savunuyoruz ..eger herseye kar koyup satıosak yarından ıtıbaren goruruz fıyatlandrmayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt