Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

kardeşim caddy ye vallahi bişey diyemem ama benim arabanın stok gidişine Kıvanç şahit 1.4tsı ların birçoğunu yolda bıraktım buna birçok arkadaş şahit oldu dürüstlüğüme inanıyosan problem yok ben istemezmiyim kardeşim yürüsün önden dörtlüleri yaksın ama bilemem caddy için bişey diyemem ama leon için iddaalıyım üstünde biide sportup 17ler varken çok iyi yürüyodu bide sende orantısız lastik var şuan 215-45-18 bidefa lastikten kaybediyosun kardeşim ama sonuç ne olur bilemem orjinal jantlarla ancak diyorum ben bu benim düşüncem yürü de kimseyi merakta bırakma kaybedecek bişey yok....:eek:key: madara olacakta bişey yok... sonuçta aynı klasman motorlar değil biri tork canavarı biri küçük hacimli hp yönünden üstün bi araç biri çok yüksek biri çok alçak bu yüzden bende bu konuda çekimserim ama denemeden çok iddalı olmamak lazım ummadık taŞ baş yarar....
senın aracla caddy nıye bır tutuyorsun caddy tamamen tıcarı hızmete gore tsarlanmıs bır arac senın aracın gıbı degıl her ıkı aracın gucu aynı olsada sanzuman+aerodınamık farklar var bunları yabana atmayın bırde yuksek hızlara cıkabılmek ıcın aerodınamık yapı cok onemlı ısteyen arastırıp ogrenebılır

senın aracla caddy nıye bır tutuyorsun caddy tamamen tıcarı hızmete gore tsarlanmıs bır arac senın aracın gıbı degıl her ıkı aracın gucu aynı olsada sanzuman+aerodınamık farklar var bunları yabana atmayın bırde yuksek hızlara cıkabılmek ıcın aerodınamık yapı cok onemlı ısteyen arastırıp ogrenebılır

caddy ile kıyaslamadığımı üstüne basa basa söyledim ben olsaydım dedim caddynin yüksek ve aerodinamiği kötü bir araç olduğunu da söyledim sadece zorlayacağını iddaa ettim ben neyi neyle kıyaslayabileceğimi biliyorum serbay lada bunu telde paylaştım caddy ye bişey diyemem ben leon 1.9ile 1.4tsı ı geçerim dedim özel mesajlada sadece olay bundan iibarettir caddynin ticari bir araç olduğu zaten aşikar......

kerem senin aracın özelliklerini de yaz bakayım hele bi :D

benimkinden 6 hp fazla onu bi diyimde işte keremin makinenin specleri :D

Maksimum Motor Gücü 137 HP (102,1 kW)
Maksimum Güç Devri 5600 d/d
Maksimum Tork 180 N.m (131.2 lb.ft , 18 kg.m)
Maksimum Tork Devri 4000 d/d
Maksimum Güç Devrinde Tork 165,3 N.m (5600 d/d)

Performans
0 - 80 km/h
0 - 60 mph 9,6 s

Son Sürat 209 km/h (129,9 mph)

benimkinden 6 hp fazla onu bi diyimde işte keremin makinenin specleri :D

Maksimum Motor Gücü 137 HP (102,1 kW)
Maksimum Güç Devri 5600 d/d
Maksimum Tork 180 N.m (131.2 lb.ft , 18 kg.m)
Maksimum Tork Devri 4000 d/d
Maksimum Güç Devrinde Tork 165,3 N.m (5600 d/d)

Performans
0 - 80 km/h
0 - 60 mph 9,6 s

Son Sürat 209 km/h (129,9 mph)

hmm serbay ne diyecek bakalım :)

sız caddy ve leon tsı sanzıman oranlarını verın hemen hesaplayalım

abi eski tip araçlarla kapışmıyorum lütfen istirham ederim anlayış gösterin üzülmesini istemiyorum :D

Geri
Üst Alt