Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

4 viteste 180'e kadar rahat uzuyor :) hatta caddy sahibine gösterdim.. yarın ola hayrola :)

4 viteste 180'e kadar rahat uzuyor :) hatta caddy sahibine gösterdim.. yarın ola hayrola :)

caddy 5 vıtes dıslısıne gore 197 km-h cıvarında bıtıyor leonun 4 vıtes 190 km-h gıbı bıtıyor daha arkada 5-6 yatıyor olacak bırde hata payı ıle beraber gorse gorse 210 km-h cıvarı gorur bırde 4000 d-d sonrakı agır devvırlenmeyı hesaplarsan sana karsı tutunamaz

bakıcaz abi inan rezil edicem inşallah onu ortalık karıştırdı idddialarıyla.. :confused:

bakıcaz abi inan rezil edicem inşallah onu ortalık karıştırdı idddialarıyla.. :confused:

benım arkadasımda caddy 1.9 tdı var denedık 160-170 cıvarına kadar ıyı oradan sonra hep ben ondeyım ıkı uc sefer uzun yolda denedık 110 km gıbı bır yolda basta yazdıgım hızlara kadar ıyı gıdıyor oradan benım bıle arkamda kalıyor benım arav 1.6 17'' jant var

Namus davası gibi oldu bu kapışma puhaha

tabiyki tsı geçer açılama yapılacak bi durum yok .sen dert etme serbay her türlü geçersin rahat ol:eek:key:

hayretle okuyorum :D neden bukadar takılırsınız geçtim geçildim konusuna anlayamıyorum yaa :D

benim düzlükte roll yapıcak bi aracım yok :D şimdilik ! :D yaptığımı gördüğünü bilen biri varsa söylesin :D

benim düzlükte roll yapıcak bi aracım yok :D şimdilik ! :D yaptığımı gördüğünü bilen biri varsa söylesin :D

bılal sen trafıkte yurumek sıtıyorsun aracın bır onemı kalmıyor soforluk konusuyor kapalı trafıkta saglam yuruyen bır kac tane tanıdıgım var

Geri
Üst Alt