Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

Mk1 leonlarda 1.8 atmosferik 125hp ler vardı , o olsa mesela caddy alır derdim fakat turbo benzinli bi araçla kıyaslıyoruz ,

Merak etmeye başladım bakalım nolcak... Haydi beline kuvvet :)

bu araçla kapıştım uzun süre başa baş gittik ama ben bir boy önde idim :)

Mk1 leonlarda 1.8 atmosferik 125hp ler vardı , o olsa mesela caddy alır derdim fakat turbo benzinli bi araçla kıyaslıyoruz ,

Merak etmeye başladım bakalım nolcak... Haydi beline kuvvet :)

yanlıs b yargı 15 jantlı 1150kg 1.8 125bg mk1 leon:) caddynın onu gecmesı ıcın yazılımlı olması lazım banko.Turbo arabanın torku erken gelır arabayı kaldırır Bb sı yurutur.kı su da vr herseyın b sonu oldugu gıbı turbonun da basıncı b yere kadar kadar suruyor:)

serbay duy sesımı soruma cevap beklıyorum :D

duydum abi senini aradım şimdi dedim gelicem lan 2 saat sonra yanına hazırlan kapışıcaz dedi ist gidiyorum o zaman dedim p.tesi görüşücez seniinle :D

ya bızde 1.6hdi 110 bg lik partner var. caddy le arasında cok fark varmıdır bılemem ama caddy kullanmadım.. 1.6 tipo ya yetısemedım dip gaz hemde..dizeller bıyerden sonra kesılıyor ben cok ıhtımal vermem caddy alsın:S belkı bellı bı sure zorlayabılır..

Geri
Üst Alt