Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

abi eski tip araçlarla kapışmıyorum lütfen istirham ederim anlayış gösterin üzülmesini istemiyorum :D
ahahahaha ee yafrum madem kapışmıyonda E-5te denk geldiğimiz gün hani seni hırpaladığım gün hani beni tanımayıp polise şikayet edeceğin gün nie yürüdük 180 190a kadar :D:D:D

bu arada keşke eski arabamı satmasaydım yaa bide FT 300le denerdik TSİ ı :D

olm ben senin olduğunu bilmiyordum ki hem kapışmadık seninle..

senin peşimde olup olmadıgına baktım dua etki taramadım seni :D

ahahahaha ee yafrum madem kapışmıyonda E-5te denk geldiğimiz gün hani seni hırpaladığım gün hani beni tanımayıp polise şikayet edeceğin gün nie yürüdük 180 190a kadar :D:D:D

bu arada keşke eski arabamı satmasaydım yaa bide FT 300le denerdik TSİ ı :D

1.4 tsi nin kalemi FT300 dü bencede :D

caddynın son hızı leonun 4 vıtesınden bıraz daha fazla caddynın vıtes oranlarını buldum hesapladım leonun da buldum ama ya 5ve6 vıtes dıslılerınde yada son dıslı oranında bır yanlışlık var bu degerlerden gorulecegı gıbı leon alır

caddynın oranlarını yarın eklerım elınde leonun dogru oranları olan varsa eklesın

Geri
Üst Alt