Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

ben gelmiyorum, caddyin sahibi ist gidiyor özgür abi varya senin yanına gelmiştik birkez hani navigasyonu taktıgımız gün işte o araba onun 2010 model..

Can kişi sayısı eşitti, düz yol e.5 te kapıştık 5 km kadar 2-3 defa geçemedi ama zorladı açıkcası

ben gelmiyorum, caddyin sahibi ist gidiyor özgür abi varya senin yanına gelmiştik birkez hani navigasyonu taktıgımız gün işte o araba onun 2010 model..

Can kişi sayısı eşitti, düz yol e.5 te kapıştık 5 km kadar 2-3 defa geçemedi ama zorladı açıkcası

o lastik ve jantla iyi yürümüşün kkardeşim :)

birde belki inanmayanlar olacak ama, E-5 ışıklarında durduydum sol tarafımda 500 sel eski kasa mercedes vardı ben sağ tarafta birlikte bi kalktık diğer ışığa kadar (4-5 km civarı) bi kapışmaya başladık inanın motor yerinden çıkacak 190 km sürada ulaştık kısa sürede arkamda kaldı 2 boy felan farkla ama 190 dan sonra geçti beni :D

serbay sen arabayımı satıcan ki tanımadığımız arabalar ile deniyorsun puhaha bazılar öyle yapıyor bilinmedik araçlarla deniyorlar şöle gidiyom böle gidiyom fake videolar felan....bildik biri çıktımı ve gerçek bir((b) değil) deneme sonrasında geçildimide sessiz sedasız çekililer ortadan hayır sen onlara benzemezsin o yüzden soruyorum :eek:key:

kerem senin aracın özelliklerini de yaz bakayım hele bi :D

e geçildikmi herhalde sessiz sedasız kalıcaz tebrik ederek tabi :D

Mk1 leonlarda 1.8 atmosferik 125hp ler vardı , o olsa mesela caddy alır derdim fakat turbo benzinli bi araçla kıyaslıyoruz ,

Merak etmeye başladım bakalım nolcak... Haydi beline kuvvet :)
neye ıstınaden boyle bırsey yazdın merak ettım sımdı bu aracı hıc kullanmamıssın bellı dızeller 4,000 d/d daha sonrası tırtttt caddy 4,000 d/d cıvarı 180 km/h tır 4,000 d/d sonrası duz duvar gıbı nasıl gececek

Geri
Üst Alt