Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

Ben kalkışta TSI geçer diyorum fakat km.ler ilerledikçe Caddy alır gibi geliyor...

baştan TSI alır ve gider..
ancak yazılımsız 18" jantlı TSI konusunda %100 emin olamıyorum..çünkü çok fark ediyo jant faktörü..

eger olay sehırıcı olursa hersey ortada soforlugu ıyı olan goturur eger otoban sartlarında yapılacaksa ben 1,9 tdı 105 hp aracın 1,4 tsı gececıgını dusunmuyorum ıhtımal bıle vermıyorum tabı bunda aracı kullanan kısıde onemlı bır faktor 1,9 tdı 105 hp caddy arkadasımda var benım aracım 1,6 16v toledo 17'' jant lastık var bır kac sefer tekırdag tarafına gıderken deneme yapmıştık o tek ben tek 170 km/h cıvarına kadar caddy onde ondan sonrasında tamamen arkamda kalıyor bır daha onume hıcbır zaman gecemıyor yol otoban gecılen km 110 km cıvarı

eger 1,4 tsı aracı soforlugu dıreksıyonu saglam bır adam kullanırsa kedı hıcbır zaman gecemez zaten dızeller 4,000 devırden sonra tırttttttlamaya baslıyor

0 - 400m Leon her türlü aga :) ,

Caddy 1.9 kullandım , motor başarılı fakat vites geçişlerini hiç beğenmedim. Caddy yi vitese atana kadar leon uzar da gider...

Uzun bi yarış'ta caddy'de aerodinamik adına ne var ki leon'a kafa tutsun, Olan torkunuda rüzgara karşı bırakır işte...

2 arabada cok farklı konseptlerın arabası tum yazılanları okudum okumadn once guler gecer, leon derdım de yazılanlar etkıledı benı :) sonucu cok merakla beklıyrum..

bende hep gülüyordum, ama okunanlarda bende çekimser kaldım.. kesinlikle kapışmam lazım.. çekebilirsem videosunu da koıyacağım..

ya serhat yukarda yanlış anlaşılma olmasın, Ayberk sana inanmıyor değil fabrika verileri normal şartlarda üstün duruyor demiş. bende merak ettim senin şu TSI'cı arkadaşlarını... Kesinlikle o caddy ile kapışmam lazım ağlıyacak duruma geldim sinirden ciddiyim seninle konuşurken hoparlör açıktı duydular hepsi sen geçer o dedin madara olduk emi sorucam hesabını sana sen merak etme :kizgin: :p alıcam anahtarını 1.4 TSI ile elinden... :eek:

Benim tek korkum jantlarım, çünkü 110 bg dizel accent ile yan yana kalkışta belli bir mesafede beni geçmişti ama lastiklerim bitikti sarıp duruyordu burdan kafama takıldı acaba 18" jantlar ne yapar diye?

İddia eden kişi bizim personel, onuda aldım personellerin başınıda aldım 3 kişi arabadaydık dedim gelin E-5 çıktık ara hızlanma, kalkış vs gösterdim bakın dedim geçebilirmi? Tutturdular seni geçer diye.. Ayar ldum tüm hepsine caddyi kullandık biliyoruz diyorlar... Eğer inanın caddy beni geçsin arabanın turbo motorunu değiştiririm üzerine birde yazılım... Param olmasa bile borç alır yine yaparım o sinirden... Yada satarım...

Yarın yada p.tesi günü kapışmam lazım yoksa uyuyamıyorum hiç ömrümde bu kadar yüzüm asılmadı benim ya bi araba konusunda...

kardeşim caddy ye vallahi bişey diyemem ama benim arabanın stok gidişine Kıvanç şahit 1.4tsı ların birçoğunu yolda bıraktım buna birçok arkadaş şahit oldu dürüstlüğüme inanıyosan problem yok ben istemezmiyim kardeşim yürüsün önden dörtlüleri yaksın ama bilemem caddy için bişey diyemem ama leon için iddaalıyım üstünde biide sportup 17ler varken çok iyi yürüyodu bide sende orantısız lastik var şuan 215-45-18 bidefa lastikten kaybediyosun kardeşim ama sonuç ne olur bilemem orjinal jantlarla ancak diyorum ben bu benim düşüncem yürü de kimseyi merakta bırakma kaybedecek bişey yok....:eek:key: madara olacakta bişey yok... sonuçta aynı klasman motorlar değil biri tork canavarı biri küçük hacimli hp yönünden üstün bi araç biri çok yüksek biri çok alçak bu yüzden bende bu konuda çekimserim ama denemeden çok iddalı olmamak lazım ummadık taŞ baş yarar....

Mk1 leonlarda 1.8 atmosferik 125hp ler vardı , o olsa mesela caddy alır derdim fakat turbo benzinli bi araçla kıyaslıyoruz ,

Merak etmeye başladım bakalım nolcak... Haydi beline kuvvet :)

Mk1 leonlarda 1.8 atmosferik 125hp ler vardı , o olsa mesela caddy alır derdim fakat turbo benzinli bi araçla kıyaslıyoruz ,

Merak etmeye başladım bakalım nolcak... Haydi beline kuvvet :)

kıyas turboyla olmaz tabi atmosferik araçları da yabana atmamak lazım fakat bende çok merak ediyorum bi yürüde görelim kardeşim :)

Geri
Üst Alt