Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

stok haliyle 1.9tdı leonla 1.6lar değil 1.4tsıları bile yiyodum çok rahat 105hp ile yazılımdan sonra yazılımlı 1.4tsı bile farketmiyodu bunu da dipnot yapıyım ama caddy için bişey diyemiycem Kıvanç bile dobloyla geçiyomuş işte bu bana çok ilginç geldi kıvanç :D caddy ağırlı ve yükseklikle belki sıkıntı yaratır ama o orantısız lastik ve 18jantla bence seni harcar sen 215-45-18 kullanıyosun bunu da unutma...:eek:key:

stok haliyle 1.9tdı leonla 1.6lar değil 1.4tsıları bile yiyodum çok rahat 105hp ile yazılımdan sonra yazılımlı 1.4tsı bile farketmiyodu bunu da dipnot yapıyım ama caddy için bişey diyemiycem Kıvanç bile dobloyla geçiyomuş işte bu bana çok ilginç geldi kıvanç :D caddy ağırlı ve yükseklikle belki sıkıntı yaratır ama o orantısız lastik ve 18jantla bence seni harcar sen 215-45-18 kullanıyosun bunu da unutma...:eek:key:

Fabrika verilerinde 1.4 TSI, 1.9 TDI Leon'dan daha iyi gözüküyo. Esneklik verilerinde de.

Fabrika verilerinde 1.4 TSI, 1.9 TDI Leon'dan daha iyi gözüküyo. Esneklik verilerinde de.

Bu forumda benimle deneyen birçok arkadaş var Ayberk stok olarakta sorabilirsin buna birçok scwli şahit oldu fabrika verileri beni bağlamaz...:eek:key:

Bu forumda benimle deneyen birçok arkadaş var Ayberk stok olarakta sorabilirsin buna birçok scwli şahit oldu fabrika verileri beni bağlamaz...:eek:key:

Doğrudur Abi geçmişsindir ona bi lafım yok. Bana göre ikiside stokken 1.9 TDI 105hp'nin 1.4 TSI 125hp geçmesi zor.
1.2 TSI'ın bile 0-100 verisi daha iyi 1.9 TDI'dan.
Yazılım egzoz filtreli 1.9 TDI'ın Yazılım egzoz filtreli 1.4 TSI'ı geçmesine bir lafım yok ancak :)

Doğrudur Abi geçmişsindir ona bi lafım yok. Bana göre ikiside stokken 1.9 TDI 105hp'nin 1.4 TSI 125hp geçmesi zor.
1.2 TSI'ın bile 0-100 verisi daha iyi 1.9 TDI'dan.
Yazılım egzoz filtreli 1.9 TDI'ın Yazılım egzoz filtreli 1.4 TSI'ı geçmesine bir lafım yok ancak :)

stok halimden bahsediyorum yazılımlıyı saymıyorum bile zaten baştan açıyorum arayı hele bide 17sportuplarla hiç sorma deli yürüyodum...

Seat verileri şöyle vermiş:
1.2 TSI:
Maximum speed (km/h) 187
Acceleration 0-100 km/h (s) 10.9
Accel. 80-120 Km/h (s) in V max. gear 13.6
Acceleration 1000 m (s) 32.6
1.4 TSI:
Maximum speed (km/h) 197
Acceleration 0-100 km/h (s) 9.8
Accel. 80-120 Km/h (s) in V max. gear 12.0
Acceleration 1000 m (s) 31.3
1.9 TDI:
Maximum speed (km/h) 185
Acceleration 0-100 km/h (s) 11.3
Accel. 80-120 Km/h (s) in V max. gear 12.4
Acceleration 1000 m (s) 33.2

Seat verileri şöyle vermiş:
1.2 TSI:
Maximum speed (km/h) 187
Acceleration 0-100 km/h (s) 10.9
Accel. 80-120 Km/h (s) in V max. gear 13.6
Acceleration 1000 m (s) 32.6
1.4 TSI:
Maximum speed (km/h) 197
Acceleration 0-100 km/h (s) 9.8
Accel. 80-120 Km/h (s) in V max. gear 12.0
Acceleration 1000 m (s) 31.3
1.9 TDI:
Maximum speed (km/h) 185
Acceleration 0-100 km/h (s) 11.3
Accel. 80-120 Km/h (s) in V max. gear 12.4
Acceleration 1000 m (s) 33.2

Anladığım kadarıyla buna inanmıyosun ayberk tmm sıkıntı yok tabiki inanmak zorunda değilsin... yaşadığına mı inanırsın verilere mi?

Anladığım kadarıyla buna inanmıyosun ayberk tmm sıkıntı yok tabiki inanmak zorunda değilsin... yaşadığına mı inanırsın verilere mi?

Yok abi ben sana inanmıyo değilim.
Bende 3.0si 270hp'lik BMW Z4'ü geçmiştim. Mesele inanma meselesi değil ki. Mesela bu dediğime burada kimse inanmaz ama ben kendi gördüğüme mi inanayım insanların imkansız demesine mi. Aynı bunun gibi bişey. Geçmişsindir ona lafım yok.

Yok abi ben sana inanmıyo değilim.
Bende 3.0si 270hp'lik BMW Z4'ü geçmiştim. Mesele inanma meselesi değil ki. Mesela bu dediğime burada kimse inanmaz ama ben kendi gördüğüme mi inanayım insanların imkansız demesine mi. Aynı bunun gibi bişey. Geçmişsindir ona lafım yok.

bide geçtiğim 1.4tsı lı arkadaşlar şuraya bi yazsalar daha da rahatlıycam...

ya serhat yukarda yanlış anlaşılma olmasın, Ayberk sana inanmıyor değil fabrika verileri normal şartlarda üstün duruyor demiş. bende merak ettim senin şu TSI'cı arkadaşlarını... Kesinlikle o caddy ile kapışmam lazım ağlıyacak duruma geldim sinirden ciddiyim seninle konuşurken hoparlör açıktı duydular hepsi sen geçer o dedin madara olduk emi sorucam hesabını sana sen merak etme :kizgin: :p alıcam anahtarını 1.4 TSI ile elinden... :eek:

Benim tek korkum jantlarım, çünkü 110 bg dizel accent ile yan yana kalkışta belli bir mesafede beni geçmişti ama lastiklerim bitikti sarıp duruyordu burdan kafama takıldı acaba 18" jantlar ne yapar diye?

İddia eden kişi bizim personel, onuda aldım personellerin başınıda aldım 3 kişi arabadaydık dedim gelin E-5 çıktık ara hızlanma, kalkış vs gösterdim bakın dedim geçebilirmi? Tutturdular seni geçer diye.. Ayar ldum tüm hepsine caddyi kullandık biliyoruz diyorlar... Eğer inanın caddy beni geçsin arabanın turbo motorunu değiştiririm üzerine birde yazılım... Param olmasa bile borç alır yine yaparım o sinirden... Yada satarım...

Yarın yada p.tesi günü kapışmam lazım yoksa uyuyamıyorum hiç ömrümde bu kadar yüzüm asılmadı benim ya bi araba konusunda...

Geri
Üst Alt