Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi yakıt tüketimi resimli

gerçekten iyi bir değer bizim arabalar basmayınca çok az yakıyo ya gerçekten efsane motor :))

resim olmasa inanması zor bir değer:) tebrikler gerçekten
ortalama yakıt değeriniz 8 in altına kaç km de düştü acaba benim 860kmde ve şuan 8.4 :)

nevşehirde bir arkadaş vardı yerden yere vuruyordu bu çenesini kapatmaya yardımcı olur sanırım iyi araba bu bizim 1.2 tsi lar vesselam......aksini idda edecek varsa karşımda safta toplansın diycem ama itiraz edecek saf varmıdır acep

ortalama yakıt değeriniz 8 in altına kaç km de düştü acaba benim 860kmde ve şuan 8.4 :)

aracınız 1500km'den sonra yavaş yavaş düşer... 5000 km sonrasında düşmeye başlar.. Vitesi 2200'de değiştirin yeterli.. Ben ilk aldığımda 7.9-8.2 arası geziyordum çünkü gaza yükleniodm hep :) sakin kullanmaya başlayınca düzeliyor :)

benımde gunde 100 km yolum var haftaıcı ve pazartesı ve cuma 200 km yı bıle gecıyor nerdeyse ve hergun otoban kullanıyorum seferısardan balcovaya ve genelde 120 km ustune cıkmıyorum benı asagı yukarı 750-800 km arası goturuyor ve ortalamam 5.2-5-9 arasında degısıyor arabalarımız gercekten cok ekonomık :D

Sayın yekta öncelikle üslubunuza dikkat ediniz.sonra adam gibi tartışalım.bu arkadaş bu değeri yokuş aşağı bir yolda yapmış.arkadaşın birisi o yolu bildiğini ve sürekli iniş olduğunu,sadece bir yerde yokuş olduğunu bunun da değeri düşürdüğünü yazmış.kardeşim aynı araç bende de var.burada arkadaşların dediği gibi 2000-2200 devir arası vites atırorum buna rağmen şehir içi 7 nin altını hiç görmedim.anladın mı yektaaaaaa.yokuş aşağı salla ortalamayı sıfırla sonra 4.1 olur tabi...hade yaaaa.kkülahıma annnlatttt.

Sayın yekta öncelikle üslubunuza dikkat ediniz.sonra adam gibi tartışalım.bu arkadaş bu değeri yokuş aşağı bir yolda yapmış.arkadaşın birisi o yolu bildiğini ve sürekli iniş olduğunu,sadece bir yerde yokuş olduğunu bunun da değeri düşürdüğünü yazmış.kardeşim aynı araç bende de var.burada arkadaşların dediği gibi 2000-2200 devir arası vites atırorum buna rağmen şehir içi 7 nin altını hiç görmedim.anladın mı yektaaaaaa.yokuş aşağı salla ortalamayı sıfırla sonra 4.1 olur tabi...hade yaaaa.kkülahıma annnlatttt.

Yolda yokuşların olduğunu söyledi ama aynı şekilde çıkışlarda var 23 km lik yokuş gördünüz mü siz hiç? Ki yaptığım değer evden çıkma trafik ışıklarında durma ve ara sokaklarında park etme dahil... Size ben ne kendimi ne aracımı ispat etmek zorunda değilim... Sanki saldım aşşağı kendi sıfırladım ortalamayı çektim fotoğrafı geçtin mi o yoldan? Uzun yolda bu aracın ortalaması zaten 4.7 bu da bu değer çok rahat bir şekilde tutturulacağı anlamına geliyor... Siz beceremiyorsanız o sizin sorununuz o aracın sizde olmasından ben cidden kendi adıma üzülüyorum... Gaza gelicem bütün yolu video çekerek geçicem o zaman inanıcakmısınız bu aracın ekonomik olduğuna sizin beceremediğinize???

Ben aldığım akşam boş yolda 5.6yı görmüştüm hafif trafikte de 7.0 görmüştüm ama ilk hafta içinde sıkışık trafikte 9 9.5larda gezdim moralim bozulmuştu biraz:) 1500 km civarı düşmeye başladı sanırsam ama 15000 bakımından sonra yakıtı oturur dediler:)

Geri
Üst Alt