Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi yakıt tüketimi resimli

_AS_

Kayıtlı Üye
Bugün bir ekonomi denemesi yapıyım dedim sonuçlar aşşağıda:)

Beykentten evin garajından yola çıktım (öğlen akan trafikte saat 12.45 civarında) sıfırlanmış yol bilgisayarını açtım ve k.çekmece civarına geldiğimde bu fotoğrafı çektim

18022011042.jpg

ortalama hızımı çekmeyi unuttum bu arada o da 41 km gösteriyordu

Okulumun şirinevler kampüsünde dersim olduğu için şirinevlere girdim ve orda okulun arka sokağına park ettim o zamanda ortalamam 4.5lt olmuştu onunda fotoğrafı bu:)

18022011046.jpg

Bu da park edene kadar yaptığım km

18022011048.jpg

masallah elektrikli arac gibi mubarek :D

Yok o kadar değil de hatrı sayılır az yakabiliyor basılmayınca:D
1.2 nin 1.4ten de 1.6dan da fazla yakar diyenler vardı ki bunların içinde 1.2 kullanıcılarıda vardı umarım tatmin edici değerlerdir onlar için:)

1.8T ile tarih olur tabi :D ama onunda gidişi bir başka;)
Teşekkür ederim bu arada:)

önceki 1.9TDI 2008 yazılımlı aracımla 1.köprü yolu üzeri levent bostancı arasında 4.3 görmüştüm o yüzden tarih dedim :) zaten bile bile lades yaptım sıkıntı yok gene olsa gene yaparım :)

önceki 1.9TDI 2008 yazılımlı aracımla 1.köprü yolu üzeri levent bostancı arasında 4.3 görmüştüm o yüzden tarih dedim :) zaten bile bile lades yaptım sıkıntı yok gene olsa gene yaparım :)
Turbo benzinlinin tadı başka tabi:)

1.4'le de görülebilir bi değer diyip biraz daha gaz vermek lazım.. :D :D

Geri
Üst Alt