Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi yakıt tüketimi resimli

ahmet güzel değerler ama şunu belirteyim. senin yol güzergahın inişlerin bol olduğu bir güzergah bir tek haramidere yokuşu var gerisi inişlerden ibaret. 23 km lik mesafede bu değer bence normal hatta daha da düşebilir gibi geliyor ekonomi yapılacaksa

enes abi orası doğru fakat yokuşta hemen yükseldiği için 4.5 güzel bir değer.. en fazla o güzergahda 4.0'a düşürülebilir.. Benim değerleri oku bence :) 2. sayfada

enes abi orası doğru fakat yokuşta hemen yükseldiği için 4.5 güzel bir değer.. en fazla o güzergahda 4.0'a düşürülebilir.. Benim değerleri oku bence :) 2. sayfada

Evet okudum murat senin değerler daha güzel maşallahı var araçlarınızın :)

Konu 1.2'nin isyanına dönmüş=) Ben en fazla 5.0lt/100km görebildim o da çok sürmedi zaten genelde 5.2-5.5lt/100km en az.

Konu 1.2'nin isyanına dönmüş=) Ben en fazla 5.0lt/100km görebildim o da çok sürmedi zaten genelde 5.2-5.5lt/100km en az.

Kaan abi 4.7 görmüştü 1.4TSI'dan sanırım.. Benim 5.4 değerim sabah giderken köprü trafiği.. akşam gelirken köprü trafiği var birde.. izmitte otobandan çıktıktan sonra ışıklarda dur kalk var ve 2-3 dklığına 170lı hızlar var :D Yoksa 4.8 lere düşebilirdim.. en çok hoşuma giden yanı ise 600km gitmeme rağmen.. 430km daha gider yazması :D

önceden yazmıştım ama..yaklaşık 2 sene önce 30km'lik Okan Üni.'den çıkıp Atatürk Caddesine geldiğimde girişinden biraz trafikle birlikte 30km ya da biraz üstü oluyo ortalamam 4.5L ya da 4.6L'ydi...2 araba kız arkadaşımla dönüyoduk o yüzden 90-100 arası gitmiştik..ekonomi yapma hedefim de yoktu.. :D :D

ahmet güzel değerler ama şunu belirteyim. senin yol güzergahın inişlerin bol olduğu bir güzergah bir tek haramidere yokuşu var gerisi inişlerden ibaret. 23 km lik mesafede bu değer bence normal hatta daha da düşebilir gibi geliyor ekonomi yapılacaksa

Evet yokuşların katkısı var tabiki ama bu benim e5te sıfırlanmış yol bilgisayarı halim değil eğer e5 e çıktığım gibi sıfırlasaydım 4 lt yi çok rahat yakalardım:) ki onun dışında haramidere ve cennet yokuş yukarılarıda var bunun içinde Aracı garajdan çıkardım (beykentin aşağısında gürpınar yolu üzerinde) e5 e çıkana kadar 3 tane trafik ışığında durdum ve şirinevlere geldiğimde de ara sokağa girip aracı yokuş yukarı park ettim 2 3 manevra ile:) dönüş yolunuda birgün yol açık olduğunda aynı şekilde denerim:)

Geri
Üst Alt