Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi leoncular bakarmısınız.

bugün passat tsi aracımız ile yaklaşık 1000 km yol yaptım. 830 km de 61 lt benzin aldı. 3 kişi bagaj dolu ortalama hız 150 km/s. leonda beni ciddi şekilde tatmin edecek diye düşünüyrum şuan.
adana merkez - urfa viranşehir. gidiş dönüş.
şuan heyecan ile leonumu bekliyourm. sanırım haftasonu erya da olurmuş. inş gelecek haftasonuna yetişir işlemler.

bugün passat tsi aracımız ile yaklaşık 1000 km yol yaptım. 830 km de 61 lt benzin aldı. 3 kişi bagaj dolu ortalama hız 150 km/s. leonda beni ciddi şekilde tatmin edecek diye düşünüyrum şuan.
şuan heyecan ile leonumu bekliyourm. sanırım haftasonu erya da olurmuş. inş gelecek haftasonuna yetişir işlemler.

bence leonda 55 litre benzınle yani bir depoyla 800 km gorur uzun yolda gene 3 kişi ve dolu bagajla..

bence leonda 55 litre benzınle yani bir depoyla 800 km gorur uzun yolda gene 3 kişi ve dolu bagajla..

Evet bu değerleri ben gördüm. Test edildi onaylandı yani :D
Full depo Uzun yol 3 kişi 810 km gidildi son baktıgımda yol bilgisayarında da 10 km yazıyodu :)

passat 1463 kg görünüyor ruhsatta leon biraz tüysiklet kalıyor gitmezse sorun vardır bence :D

gerçi hızım ortalama 150 km idi.

Yunus'um 1324kg gözüküyo arabam ruhsatta tüy sikleti nerde.. :D

130 kg azmı:)

yok aynı araçla 1220 km rekorumuzda var ben onu katmadım. aynı ağırlık sikleti dersen yiğit sana hedef vereiym bakalm geçebilecekmisn :D
1,6 fsi golf V 986 km 2 kişi full bagaj adanadan istanbul tek depo.

abi benim az yakma gibi bi amacım olamıyo uzun yolda çünkü yavaş kullanınca daha tehlikeli kullanıyoum arabayı.. :S

faruk abi yigit herhalde kahvaltı organizasyonundan bahsetmiş :)

dünde mi organizasyon vardı:p:p:p çok ayıp çok, bizden habersiz:rolleyes:

Emrenin aracını aldığın gün kutlayalım bunu hazır İstanbula gelmişken.

abi benim az yakma gibi bi amacım olamıyo uzun yolda çünkü yavaş kullanınca daha tehlikeli kullanıyoum arabayı.. :S

Yiğit bugün ansızın Gölcüğe gittim, giderken acelem yok sakin sakin giderim diyordum ama iş aciliyete binince resmen gaza oturdum. Ekonomi falan uçup gitti, Gölcük'te 50TL benzin aldım depo boşalmış durumdaydı, ofisten Kayışdağına tırmanıp eve gelirken yine sinyal verdi açım diye. Otobanda baya sellektör yedim sanırım bugün sevenlerim çok oldu:(

abim 1 ayda vitesin önündeki çukur göz gibi bişi var ya orası sırf benzin fişi oluyo benim..
evet bildiğin uçuyo para ama her şey de ekonomi değil işte bi çizgi var hayatın keyfinin çıkabileceği..onun ötesi güzel gerisi değil..bırak yansın ışık doyur yine yansın.. :) :)

Geri
Üst Alt