Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi leoncular bakarmısınız.

eski aracımlayken serviste bana taksicilerden sonra en çok sen geliyosun diyolardı bakıma.. :D
o arabayı da 2.5 senede 88 ya da 89K'de sattım..tam rakamı hatırlamıyorum..

eski aracımlayken serviste bana taksicilerden sonra en çok sen geliyosun diyolardı bakıma.. :D
o arabayı da 2.5 senede 88 ya da 89K'de sattım..tam rakamı hatırlamıyorum..

ford connect tddi turneo 3 ocak 2006 trafiğe çıkış ekim 2008 satıldığı. arada 160 bn km yapmıştık.

olm ben normal bi kullanıcıyım yılın çoğunu şehir içinde geçiren.. :)

bende yılın çoğunu şehir dışında geçiriyorum:D

:)

başka merak ettiğin bişi varsa tüm SCW cevaplamaya hazır Yunus'um.. :)

bugun 120 km yol yaptım 7.2lt ortalama ile, yarı şehir içi yarı şehir dışı :) 1 depoda en fazla 550 yi görmüştüm, şu an 450 km yaptım ve yol bilgisayarı 170 km yapabilecegimi gösteriyo. Yani en az 600 km gider diye tahmin ediyorum.

Mutlu oldum :D

:)

başka merak ettiğin bişi varsa tüm SCW cevaplamaya hazır Yunus'um.. :)

aslında bir şey var.

ben passatı bayiden ben almıştım. ilk 1500 kmsini ben kullandm. ilk 1500 kmde yarım lt sonraki 7000 kmde 1 lt yağ eksiltti şuan eksiltme yok araçta. leonlarda yaşayanlar oldumu bu olayı?

Emre yazınca düşündüm de, aracı ilk aldığın anda ve her bakımdan sonra muhakkak kontrol etmek lazım yağ seviyesini.

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

aslında haftada bir bu kontrolü kesin yapmak lazım. Nasıl her araca bindiğinde tüm lastikleri kontrol etmek gerekiyorsa buda alışkanlık olmalı.

Faruk abi sensör var zaten yağ sağlıksız oranda azalırsa lamba koymuş adamlar.. :)

aslında bir şey var.

ben passatı bayiden ben almıştım. ilk 1500 kmsini ben kullandm. ilk 1500 kmde yarım lt sonraki 7000 kmde 1 lt yağ eksiltti şuan eksiltme yok araçta. leonlarda yaşayanlar oldumu bu olayı?

yağ sıfır motorda zaten azalır bildiğin gibi ki bakımlar arasında motorun aşağı yukarı 2L yağ yakmış olması da kabul edilebilir bi orandır zaten..
ne ben yaşadım ne de birinden duydum fazla yağ yakmayla ilgili bi sorun şu zamana kadar..

Geri
Üst Alt