Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi leoncular bakarmısınız.

yiğit ayda kaç km yapıyorsun?

ben adanaya geldiğimden bu yana toplam 6000 km ye yaklaştımda malum bu durumda ekonomi olmazsa olmaz oluyor.

abi arabam tam bi yaşında 25K'de şuan..
ayda değil de günde ortalama bazen çok üstü bazen çok altıyla 60km civarı yol yapıyorum..istersen hakkaten ekonomi yaparsın merak etme hele uzun yolda..
uzun yolda ibre pek oynamaz sakin sakin gidersen.. :)

senede 25 30 bin km normal bir kullanıcı için ortalama rakamlar sayılır.

benimki ise hiç belli olmuyor mesela daha geçen gün 1 2 saatlik bir iş için adanadan urfaya gidip geldik tam 1000 km yol. özelliklede uzun yol yaptığım içinde bana şehirler arası sabit hızla az yakması lazım zira gittiğim güzergahlardan sadece ankara eskişehir arası 9 -10 ayrı yerde radar olduğu için sürekli yüksek sürat yapamam. ehliyet lazım bana :)

yok mu sende..iyimiş.. :)

şehirlerarası giderken hiç merak etme dizel kadar yakarsın.. :) ;)

merak etme emre şöför sensen ne kadar yakacağını tahmin ediyorum :) sen onu aşağılara indirirsin tabana kadar yiğit bu konuda pek ekonomik değil sanırım :)

6'lar rahat görürsün..
çok rahat..

yiğit bu değerleri adnaaya giderken yakaladım. erdemli mersin arası zaten şehir içi gibi karma kullanım değerleri yani diğer resimdeki 6,4 te otobanda sabit 130 la giderken.

kardeş dediğim gibi rahat yakalarsın da bırak olm biraz da yaksın alet..
millet 5-6L motorlarla gazlıyo rahat ol.. :D

senede 25 30 bin km normal bir kullanıcı için ortalama rakamlar sayılır.

benimki ise hiç belli olmuyor mesela daha geçen gün 1 2 saatlik bir iş için adanadan urfaya gidip geldik tam 1000 km yol. özelliklede uzun yol yaptığım içinde bana şehirler arası sabit hızla az yakması lazım zira gittiğim güzergahlardan sadece ankara eskişehir arası 9 -10 ayrı yerde radar olduğu için sürekli yüksek sürat yapamam. ehliyet lazım bana :)

Ispartada kimse sorarsan sor abi senede 25-30 bin km aşırı çoktur :D

Geri
Üst Alt