Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ses yalitimi.

Beyler @Kireç operasyona başlamış bile. Fellik fellik malzemeleri arıyor puhaha
Bu cumartesiye randevuyu da aldı. 3 saati varmış işe gitmeden önce, en azından arka koltuk altını yapalım diyoruz.
Boşta olan varsa atlasın gelsin. Onunkini de aradan çıkaralım @Çöllü , @Duvi , @arthur (paşam gelir mi bilmem ama ben yine de davetliler listesine koydum onu da :) )

laaaaaayyynn kireç fururum ula seniiiii:):)

Kirecim ole 3 saatte bagaj falan olmaz o işler ben tek seferde nirvanaya ulaşmam lazım:)

Çöllü ile organize olalım bir haftasonu ayarlayalım biz ziya gardaşım.. [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION]

laaaaaayyynn kireç fururum ula seniiiii:):)

Kirecim ole 3 saatte bagaj falan olmaz o işler ben tek seferde nirvanaya ulaşmam lazım:)

Çöllü ile organize olalım bir haftasonu ayarlayalım biz ziya gardaşım.. @Çöllü @KİREÇ
beyler geç kaldınız....
olayı hallettim...
papuçlarıda yarın gibi taktırdım mıolay tamam...

Başımla beraber kardeşlerim, beklerim.
bu arada malzeme tedariği noktasında benim amcaoğlunun yapı market hırdavat dükkanı var aradım siapriş verdim..Elinde yok ama tedarik ederiz dedi..Bakalım buradan dönüş olunca ihtiyacı olanlara tedarik etmek isteyenlere yönlendirmede bulunabilirim...[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

Hayırlı olsun gardaş..SEn yap bitir işi öğren adam lazım gardaş bak mangal vaaaa semaver vaaaaa...:):)

Yalnız bu iş için hakkaten adam lazım beyler. Öyle bizim gibi tek başına girişirseniz işin içinden çıkılmaz hale gelebilir. Yalnız hakkaten mangal olursa daha iyi motive olur insan :eek:

donduuma vaaa gaymak vaaa...

Ohhh ohhhh...Mangalın üstüne datluuuu niyetine...

Yalnız bu iş için hakkaten adam lazım beyler. Öyle bizim gibi tek başına girişirseniz işin içinden çıkılmaz hale gelebilir. Yalnız hakkaten mangal olursa daha iyi motive olur insan :eek:

Aynen..Hele birde benim gibi işi bilmeyen adam olursa başlamadan bitebilir..Oturur mangalını yer kalkarpuhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Hayırlı olsun gardaş..SEn yap bitir işi öğren adam lazım gardaş bak mangal vaaaa semaver vaaaaa...:):)

asıl semavar tam memelket vezirköprü semaver merkeziyani bizim işimiz de ah ben orda yokum ,mangalda bana göre tam acayip yerim şey yaparım diyecektimpuhahapuhaha

asıl semavar tam memelket vezirköprü semaver merkeziyani bizim işimiz de ah ben orda yokum ,mangalda bana göre tam acayip yerim şey yaparım diyecektimpuhahapuhaha

Yaaav bırak vezirköprüymüş merkezi..Aslanım onlar imalatının merkezi...Çayda rizede üretilir ama ERZURUMda DADAŞlar tarafından tüketilir...Semaverde bizim çayda...:):)

Geri
Üst Alt