Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ses yalitimi.

paylasım güzel , emek 10 numara , aklın yoluda bir olunca talep kaçınılmaz oluyor. sıraya girmekte fayda görüyorum :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Ne oluyor burda kardeşim rezerveler falan..ilk ben ayar verdim şey pardon anlaştım ZİYA gardaşımıla..:)Hatta rüşvet olarak mangal Semaver yapacam diye söz verdim Kireç Çöllü ne kaynak oluyorsunuz arkadaş...[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION]

Beyler ulvi doğru söylüyor. Mizikcilik olmasın :) :) :)

Biz en iyisi söyle yapalım. Elini çabuk tutan bulsun beni :D :D :D

Beyler ulvi doğru söylüyor. Mizikcilik olmasın :) :) :)

Biz en iyisi söyle yapalım. Elini çabuk tutan bulsun beni :D :D :D

Paşam sen bu durumda benden önce varma şansın yok:) Kireç çok yakın ama onun vardiyadan gözü açılmıyor onuda ekarte ederim kaldı Çöllü o benden daha yakın ben köprü trafiğini geçesiye varır onunda zaafı yolları bilmiyor Ali Abi'den öğreniyor ben Ali abiyi arayıp devamlı meşgul edersem Çöllü yolu karıştırır kaybolur bulana kadar ben vurur geçerim..:)))) Nasıl senaryo ama puhahapuhaha o izolasyon yapılacak arkadaşşşşşş:)

Bir ikinci alternatif daha var ben mangalı yakarım semaveri demlerim hizmetinizide yaparım benim arabayıda aradan çıkarırsınız:))
[MENTION=25240]arthur[/MENTION]
[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION]

Paşam sen bu durumda benden önce varma şansın yok:) Kireç çok yakın ama onun vardiyadan gözü açılmıyor onuda ekarte ederim kaldı Çöllü o benden daha yakın ben köprü trafiğini geçesiye varır onunda zaafı yolları bilmiyor Ali Abi'den öğreniyor ben Ali abiyi arayıp devamlı meşgul edersem Çöllü yolu karıştırır kaybolur bulana kadar ben vurur geçerim..:)))) Nasıl senaryo ama puhahapuhaha o izolasyon yapılacak arkadaşşşşşş:)

Bir ikinci alternatif daha var ben mangalı yakarım semaveri demlerim hizmetinizide yaparım benim arabayıda aradan çıkarırsınız:))
@arthur
@Çöllü @KİREÇ
vallaha dogru kardeşim sen çok şanslısın bensenden önce gelsem bile orayı bilmiyorum senin arama lazım sen de zaten ik yalnış adres tama m yani şampiyon sensin gardaşım @çöllü yle ban geçmiş olsun :D:D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi

[MENTION=25240]arthur[/MENTION]
[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION]

Adam düzeneği kurmuş. Okurken kendimi pembe dizi seyreder gibi hissettim vallahi. :D :D :D

vallaha dogru kardeşim sen çok şanslısın bensenden önce gelsem bile orayı bilmiyorum senin arama lazım sen de zaten ik yalnış adres tama m yani şampiyon sensin gardaşım @çöllü yle ban geçmiş olsun :D:D

Bak psikolojik olarak bitirdim işi...La Ziyaa gardaş adres nereydi puhahapuhaha [MENTION=25594]Ziya[/MENTION]

Geri
Üst Alt