Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ses yalitimi.

Biliyom la Çerkezköy'de ama sokak cadde lazım...nokta atışı yapacam...
çöllü senden önce gitsin de gör bakalım neyse bende artık burda kendim yapacam biraz havalar ısınınca,malzemeleri sipariş etcem bura hırdavatçılarda bulamdım

çöllü senden önce gitsin de gör bakalım neyse bende artık burda kendim yapacam biraz havalar ısınınca,malzemeleri sipariş etcem bura hırdavatçılarda bulamdım
Çöllüm bensin gitmez ki zaten mangalı ben yapacam..No mangal No ÇÖLLÜ puhahapuhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Beyler dün seat yetkili servise gittim. Bir iki merak ettiğim bir şey vardı sormak istediğim. Neyse alt kata servise indik, adamlara yalıtımı gösterim, resmen ağızları açık kaldı :D
Zannediyorlar sadece bagaja yaptım. Koltuk altı ile davlumbazları da gösterince ikinci şoku yaşadılar. :D

Neyse dedim "led plaka lambaları nasıl olmuş, arıza ışığı yaktırmayan gördünüz mü hiç daha önce servise gelen araçlar içinde" diye sorduğumda; abi bize gelenler genelde arıza kodu sildirmeye geliyorlar deyince hep beraber koptuk orda puhahapuhahapuhahapuhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Beyler @Kireç operasyona başlamış bile. Fellik fellik malzemeleri arıyor puhaha
Bu cumartesiye randevuyu da aldı. 3 saati varmış işe gitmeden önce, en azından arka koltuk altını yapalım diyoruz.
Boşta olan varsa atlasın gelsin. Onunkini de aradan çıkaralım [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] , [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] , [MENTION=25240]arthur[/MENTION] (paşam gelir mi bilmem ama ben yine de davetliler listesine koydum onu da :) )

saol kardeşim yakın olsan kesin damlardım:) hatta yarın burdan arkadaş istanbula gelecekmiş bi ara onla geleyim dedim sonra olmaz yahu dedim [MENTION=25594]Ziya[/MENTION]

Beyler @Kireç operasyona başlamış bile. Fellik fellik malzemeleri arıyor puhaha
Bu cumartesiye randevuyu da aldı. 3 saati varmış işe gitmeden önce, en azından arka koltuk altını yapalım diyoruz.
Boşta olan varsa atlasın gelsin. Onunkini de aradan çıkaralım @Çöllü , @Duvi , @arthur (paşam gelir mi bilmem ama ben yine de davetliler listesine koydum onu da :) )

Ben Daha nerden nasıl temin edeceğimi bulamadım malzemeleri bu ne hız.. gerçi benim koltuk altında ve stepnede zaten varda.. bu hafta biraz zor gibi :eek:key:

Ben Daha nerden nasıl temin edeceğimi bulamadım malzemeleri bu ne hız.. gerçi benim koltuk altında ve stepnede zaten varda.. bu hafta biraz zor gibi :eek:key:

Netten alacak firexi. O verdiğim adrestren. Havalesini yaparsa yarına elinde olur. Bitüself zaten zibil gibi heryerde.

VAY arkadaş bizim burdaki larda yok bu zebilden yahu o damlar o neymiş diylar fabrikayı aratıyoz o ne diyolar artık ben adres vereyimde siz getirdin dedim senin sayende [MENTION=25594]Ziya[/MENTION]

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
VAY arkadaş bizim burdaki larda yok bu zebilden yahu o damlar o neymiş diylar fabrikayı aratıyoz o ne diyolar artık ben adres vereyimde siz getirdin dedim senin sayende @Ziya

Aslında ne olduğunu biliyorlardır da, farklı bir isimler (Örn: mebran) kullanıyorlardır. O yüzden bitüself ya da firex diyince yabancı gelmiştir onlara.

Geri
Üst Alt