Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ses yalitimi.

Maşallah sanada aracınada ziya sessiz güzel günlerde bin inşallah:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Ve Leon'a şart olan uygulama :D

Tebrikler, çalışmanızı da çok beğendim bu işlere bende ilgiliyim, hatta Golf'e yapıcaktım ama, herkes

"hayvan gibi yalıtım var daha ne uğraşıyosun üstünde" dediği için vazgeçtim :D

Bituself'i çok övüyorlar bu konuda, ancak her zaman söylüyorum keşke Dynamat, Türkiye'ye gelse ...

Maşallah sanada aracınada ziya sessiz güzel günlerde bin inşallah:eek:key:

Saolasın barışcığım. Allah razı olsun. Darısı herkesin başına diyelim.

Ve Leon'a şart olan uygulama :D

Tebrikler, çalışmanızı da çok beğendim bu işlere bende ilgiliyim, hatta Golf'e yapıcaktım ama, herkes

"hayvan gibi yalıtım var daha ne uğraşıyosun üstünde" dediği için vazgeçtim :D

Bituself'i çok övüyorlar bu konuda, ancak her zaman söylüyorum keşke Dynamat, Türkiye'ye gelse ...

Bitüself ile Dynamat arasında inan hiçbir fark yok kardeşim, bizzat araştırdım. Gereksiz pahalı. Sonuçta ikisinin de görevi rezonans emici. Bu şartlarda şu an Dynamat olsa ben yine Bitüself derim. Hem ekonomik hem de verimli.

zahmetli bi is emegine saglik ama cok gerekli bi sey ve el beceri si isteyen bi olayy tbrkler

• Beğen
Erkan izmire gelirken getirelim kardesim istersen

kardeşim izmirde değilim görev needeniyle diyarbakırdayım...bide burda bauhaus yok:(

herşey olumsuz int.ten araştırdım yok hiçbiyerde bikaç inşaat firmasınada baktım uok

eline koluna sağlık mükemmel bir işçilik görünüyor

• Beğen
Geri
Üst Alt