Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat LEON 1.4 TSI Stylance vs Honda Civic 1.6 Elegance

ya arkdaşlar bizim torrado yine bi kuyuya taş attı bize de SCW olarak tartışmak kaldı, bırakın neyse ne güzel kafalarınızı yormaya değmez. konuyu açan adam canı sıkılyı açıyo, büyük ihtimalle de elinde cips kola şimdi izliyodur yazılanları.

Hem zaten forever 1.2T, gerisi yalan =)

:D:D:D:D:D:D:D

Valla bencede durum öyle :D:D

ıbrahım bu degerlerı yakalrken 430 km nın 220 sını yogun trafıkte gerı kalanınısa akıcı yolda....

bazen 400 gordugum oluyor bazende 650... tamamen trafık ıle ılgılı... ama her sanıye gaza yuklenırsen 350 kmde bıter depo..

abi anlıyorum senide bizimkide şehir içi emin olabilirsin. ama bi yanda cupra bi yanda çok iğrenç bi motor 140 lardan sonra milimle hızlanan.

Bence o arkadaşın anlık tüketime bakıp böyle bir yorumda bulunmuştur Ayberk. Çevremde o kadar 1.4 TSI var. Twin olanlar bile tapagaz kullanımda 15-16lt yi geçmiyor...:)
Benimde çevremde birsürü Civic, 2 tane de Civic bayisi sahibi var Alp. O mesajı dikkat edersen Emre'ye cevap olarak yazdım. O tek bir Civic'ten yola çıkarak hepsi böyledir yazdı, bende çevremdeki bir TSI böyle diyip bir genelleme yazdım.

ya arkdaşlar bizim torrado yine bi kuyuya taş attı bize de SCW olarak tartışmak kaldı, bırakın neyse ne güzel kafalarınızı yormaya değmez. konuyu açan adam canı sıkılyı açıyo, büyük ihtimalle de elinde cips kola şimdi izliyodur yazılanları.

Hem zaten forever 1.2T, gerisi yalan =)
benim suçum ne Melih abi ? :D ne hikmetse ben ne zaman bir konu açsam yunus emre abiyle ayberk abi kavga ediyorlar :D

Geri
Üst Alt