Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP'li ve ESP'siz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayak dayamanı gösterirsin işte.. :D :D :D

mert abiye söle olm seninki onda benimki silkikonlandı tırnakları kesldi işine yaramaz senin :D

ESP şart. Hatasız şöför olmaz. O hatayı hasarsız atlatabilirsiniz veya hiç atlatamayabilirsinizde seçim sizin...

Emre diyorsunki passatta daha anca birkere çalıştı gerek yok falan.Kardeşim esp her gün çalışacak veya her ay çalışacak birşey değil zaten.Bizim arabalarımızda da sürekli çalışmıyor.3 senede bir çalışır seni kurtarır.öyle birşey.

Emre diyorsunki passatta daha anca birkere çalıştı gerek yok falan.Kardeşim esp her gün çalışacak veya her ay çalışacak birşey değil zaten.Bizim arabalarımızda da sürekli çalışmıyor.3 senede bir çalışır seni kurtarır.öyle birşey.

aykutcum bende diyorumki esp nin çalışmasına gerek olacak kadar sert bir duruma düşmem büyük konuşmak gibi olmasında. ayrıca bu araçların zaten çok iyi yol tutuşu var. sana yeterli hareket zamanını ve şansını tanıyor hızında olması gereken seviyede ise zaten esp ye gerek kalmadan kurtarabilirsin. benm karşı oldğum nokta aracıomda zaten esp de var tüm hayvanlıkları yapsamda araç beni kurtarır mantığı. bu en yanlış en düşüncesizce davranıştır.

ayrıca ESP çok gerekli diyerek ortalıkta dolanan (sözüm meclisten dışarı) kişilerin %90 ının emniyet kemeri gibi esp den çok çok daha önemli bir güvenlik donanımını kullanmadığı durumu var ortada.

walla bence esp cok hızlı gıdp te vırajlara hızlı gırenler ıcın ıyı.
1)ilk videoda neden içten çekmemişler keşke gorsek acıkmı kapalımı dıye esp.
2)esp acıkken kac km ıle vıraja gırdıgıde mechul
3)esp kapalıyeken kendı yanlamadıgı nereden bılınıyor?
4)2. videoda zaten esp olsada olmasada pek kurtulus sansı olcagını tahmın etmıyorum.zaten soforden soferede cok farkeder.ama her halukarda cok kısa bı kacıs yerı var ama belkı baska sofor ortaya cıkmaz kenara gırer o ankı duruma baglı bence.

walla bence esp cok hızlı gıdp te vırajlara hızlı gırenler ıcın ıyı.
1)ilk videoda neden içten çekmemişler keşke gorsek acıkmı kapalımı dıye esp.
2)esp acıkken kac km ıle vıraja gırdıgıde mechul
3)esp kapalıyeken kendı yanlamadıgı nereden bılınıyor?
4)2. videoda zaten esp olsada olmasada pek kurtulus sansı olcagını tahmın etmıyorum.zaten soforden soferede cok farkeder.ama her halukarda cok kısa bı kacıs yerı var ama belkı baska sofor ortaya cıkmaz kenara gırer o ankı duruma baglı bence.

1. açık olduğu lastik seslerinden ve binen yüklerden belli..bi daha izlemende fayda var..
2. aynı hızda girdiğini anlıyosun zaten hızın kaç olmasının karşılaştırma için bi anlamı yok çünkü değişken sabit..
3. şeker araba kafadan kayıyo görmüyo musun abicim. ?? :)
4. ESP olsa araç arkasını bırakmazdı Youtube'da binlerce video var bakabilirsin..evde değilim okuldan açılmıyo gidince eklerim unutmazsam bi sürü..
aynı direksiyon haraketiyle %100 kurtulurdu..ESP'nin amacı zaten bu tarz durumlar.. ;)

1. açık olduğu lastik seslerinden ve binen yüklerden belli..bi daha izlemende fayda var..
2. aynı hızda girdiğini anlıyosun zaten hızın kaç olmasının karşılaştırma için bi anlamı yok çünkü değişken sabit..
3. şeker araba kafadan kayıyo görmüyo musun abicim. ?? :)
4. ESP olsa araç arkasını bırakmazdı Youtube'da binlerce video var bakabilirsin..evde değilim okuldan açılmıyo gidince eklerim unutmazsam bi sürü..
aynı direksiyon haraketiyle %100 kurtulurdu..ESP'nin amacı zaten bu tarz durumlar.. ;)

1)canım ben esp lı arabaya bındegımınde lastık falan nasıl bılmıyorum.
2)bı kac soylentı duymustum atıyorum 120 km ve ustu hızlardan sonra daha etkılı oluyomus esp
3)hersekılde kaydırılır arac.
4)allah kımseye vermesın ama kuetulan cok az olur gıbıme geldı.

1)canım ben esp lı arabaya bındegımınde lastık falan nasıl bılmıyorum.
2)bı kac soylentı duymustum atıyorum 120 km ve ustu hızlardan sonra daha etkılı oluyomus esp
3)hersekılde kaydırılır arac.
4)allah kımseye vermesın ama kuetulan cok az olur gıbıme geldı.

1. lastik tek başına fren yaparken ses yapar içerden vıyaklama duyulmasa da illaki ses gelir zaten..
2. 120'den sonra yol otomobilleri yumuşak süspansiyona sahip olduğu için toplamak daha zordur basit mantık yuvarlanma direnci çok düşük tamamen formül ve fizik..
3. ESP'li aracı ESP açıkken kafadan kaydıramazsın..
kafadan kaymaya başladığı an araç virajın içersindeki arka tekeri frenleyerek kontolü tekrar direksiyona verir bu sayede..
4. biraz ESP videosu izle şekerim.. :)

1. lastik tek başına fren yaparken ses yapar içerden vıyaklama duyulmasa da illaki ses gelir zaten..
2. 120'den sonra yol otomobilleri yumuşak süspansiyona sahip olduğu için toplamak daha zordur basit mantık yuvarlanma direnci çok düşük tamamen formül ve fizik..
3. ESP'li aracı ESP açıkken kafadan kaydıramazsın..
kafadan kaymaya başladığı an araç virajın içersindeki arka tekeri frenleyerek kontolü tekrar direksiyona verir bu sayede..
4. biraz ESP videosu izle şekerim.. :)

tamam cnm valla bılmedıgımden soruyorum ha ole kaynatmak maksatlı deıl gercekten hıc bı arabamda esp olmadı cunku.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt