Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP'li ve ESP'siz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim olaya bakış açım yiğitin bakış açısından çok daha farklı. esp olsa güzel olur burası tamam ama neden yok diyede yırtınacak değilim allaha şükür kendimi bir nevi sürat konusunda dizginliyor ve mümkün mertebe kurallara uyuyorum. zaten bu iki konuda sınırları aştığın zaman yeri gelir espde bir işe yaramaz.

leon kitapçığında yazdığı gibi :D

esp bile fizik kurallarını aşamaz :)

benim olaya bakış açım yiğitin bakış açısından çok daha farklı. esp olsa güzel olur burası tamam ama neden yok diyede yırtınacak değilim allaha şükür kendimi bir nevi sürat konusunda dizginliyor ve mümkün mertebe kurallara uyuyorum. zaten bu iki konuda sınırları aştığın zaman yeri gelir espde bir işe yaramaz.

leon kitapçığında yazdığı gibi :D

esp bile fizik kurallarını aşamaz :)

olm fizik kurallarını aşar diyen kim 2.videoyu izlesene sen bi daha.. :)
sen bu tarz bi durumda pilotajla tek tek nasıl fren yapcan tekerlere..
fren yapamazsın hiç bi şekilde..hea kontra veririm gaz veririm diyosan 1300kg. civarı bi kütleden bahsediyoruz yarış otomobili değil bunlar öyle ya da böyle ya geç cevap verir ya vermez bu tarz kopmalarda araçlarımız öyle kolay kolay.. :)

olm fizik kurallarını aşar diyen kim 2.videoyu izlesene sen bi daha.. :)
sen bu tarz bi durumda pilotajla tek tek nasıl fren yapcan tekerlere..
fren yapamazsın hiç bi şekilde..hea kontra veririm gaz veririm diyosan 1300kg. civarı bi kütleden bahsediyoruz yarış otomobili değil bunlar öyle ya da böyle ya geç cevap verir ya vermez bu tarz kopmalarda araçlarımız öyle kolay kolay.. :)

yiğit halen anlatamıyorum sana. yol şartlarına göre uygun hızda giden birisi espye falan gerek kalmadan durdurur aracını. şöyle düşün. aracımda esp var deyipte asfalttan mucura 100km/h hızla girmek var brde ileride mucur varmış deyip geriden yavaşlayıp 50 ile girmek var. hangisinde müdahale şansın daha çok olur onu düşün. anlatmaya çalıştıım o. nasılsa esp var deyipte yolda alakasız hızlarla gidersen zaten espde bir halta yaramz :)

Yunus'un 2.videoyu izledim mi kardeşim salağın teki yolun yarısına kadar çat diye çıktıktan sonra kazayı nası engellersin ya frene basar gider çarparsın ya da direksiyonu kırarsın..başka bi seçenek yok ki..

Ayberk'in saçmaladığı hakarete kişiye göre giren 1-2 lafı vardı köşeye sıkıştıkça..
onları okumadın sanırsam..onun dışında gayet güzeldi..

walla hacım kacırdıgım yerler olmus olabılır ama burda tartısanlar orda da vardık su anda yazanlar arasında bı sıkıntıda olmadı ben ole anlatıyım.ama aberk demıs su demıs olabılır.

esp yerine geçen vsa vardır s2000 de...2006 ve sonraki modellerinde vardır bu vsa denen şey...benim tanıdığım bi çok kişi vsa sız modelleri tercih etti...

kişiden kişiye değişecek bu tarz konular niye ısrarla açılır anlamam...maksat tartışma ortamı yaratıp dikkat çekmekmi?

Yunus'un 2.videoyu izledim mi kardeşim salağın teki yolun yarısına kadar çat diye çıktıktan sonra kazayı nası engellersin ya frene basar gider çarparsın ya da direksiyonu kırarsın..başka bi seçenek yok ki..

katılıyorum pek bı secengın olmuyo ya kafadan gırcen,yada dedıgın gıbı dıreksıyonu kırıcan esp yoksa yanlıcan olcen.esp olsa kurtulma ımkanın olcak belkıde.

2. videodaki araçta esp olsa kesin kurtarırdı.Ama usta bir şoför bir ihtimal kurtarabilirdi.Fark burada....

esp yerine geçen vsa vardır s2000 de...2006 ve sonraki modellerinde vardır bu vsa denen şey...benim tanıdığım bi çok kişi vsa sız modelleri tercih etti...

kişiden kişiye değişecek bu tarz konular niye ısrarla açılır anlamam...maksat tartışma ortamı yaratıp dikkat çekmekmi?

2.videodaki gibi bi durumda ya da aracın bilinçsizce limitleri aşıldığında hayat kurtarmasının kişiye göre değişen tarafı nedir..kaza yapmak ya da ölmek midir tercih. ??

ve S2K'deki o sistem aracın yanlamasına sürücü istese de istemese de müdahale ettiği için istememiş olmasınlar. ??

dikkat çekmeye ihtiyacım mı var. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt