Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir

sana katılıyorum şaka gibi harbiden en pahalı benzin bizde 4 tl nerdeyse yazık günah ya devlet 10 numara sömürüyor bizi ;)

sana katılıyorum şaka gibi harbiden en pahalı benzin bizde 4 tl nerdeyse yazık günah ya devlet 10 numara sömürüyor bizi ;)

Biraz konunu dağıttım ama özür dileklerimi iletmek isterim konu devam etmeli bence baslıkta olduğu gibi ki sıkıntına care derdine derman olabilsin scw ailesi :) Umarım tez zamanda sıkıntını çözer aracına keyifle binmeye devam edersin

boğaz kelebeğine bi baktır Koray..

eğer elin az da olsa yatkınsa kendin kontrol edebilirsin boğaz kelebeğini, temizlemek gerekebiliyor bazen

hallettim teşekürler arkadaşlar .. artık kendim yapabilirim tek gereken balata spreyi alıp gaz kelebeğinin oraya sıkmakmış düzeldi sorunsuz çalışıyor :)

Geri
Üst Alt