Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir

1.400TL dediğim temizlik ücreti değil zaten :) Arızalı olması durumunda başa gelecek şeyden bahsettim.

---------- Post added at 01:59 ---------- Previous post was at 01:58 ----------

Ayrıca yakıt sarfiyatı değil oradaki şikayet. Rölantinin yüksek olması. Arabanda tek buji çalışmasa bile böyle bişey olmaz.

yok yok içime doğdu kelebek boğazındandır :D onun haricinde benim araçta egr iptali olduğu için arıza lambam sürekli yanıyor kanka olduk artık :)

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=4267&page=2
cvp 13 bakarsanız 20 tl ile yapılan km göstermektedir 67.5 km cok düşük bir rakam ki 80 km yapması gerekli idi 25 kr yaksın :D hesabı ile

helal olsun sana be atilla güzel yakalaşmıssın iyi gözlemci :)

yok yok içime doğdu kelebek boğazındandır :D onun haricinde benim araçta egr iptali olduğu için arıza lambam sürekli yanıyor kanka olduk artık :)

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

helal olsun sana be atilla güzel yakalaşmıssın iyi gözlemci :)

eyw koray abi ama devir ekonomi devri hatırlatırım ben bakalım 26 kr ye kadar düşürdüm ya daha düsmezsanırım 100 tl benzin ile 390 km yaptım :D

eyw koray abi ama devir ekonomi devri hatırlatırım ben bakalım 26 kr ye kadar düşürdüm ya daha düsmezsanırım 100 tl benzin ile 390 km yaptım :D

beinm öyle km yapmam imkansız ya 2 rekat sağdan sağdan uslu uslu gdiyim diyorum ama illaki biri peşime geliyor sonra veryansın falan 100 mt sonra benzincideyim :D

beinm öyle km yapmam imkansız ya 2 rekat sağdan sağdan uslu uslu gdiyim diyorum ama illaki biri peşime geliyor sonra veryansın falan 100 mt sonra benzincideyim :D

sabır koray abi bende öyle idim ama ne yazıkki bu devirde benzin ücretleri ile malesef dikkat etmeliyiz gibi geliyor bana :)

Geri
Üst Alt