Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolda nerde yenir

Orhangazi'de İstanbul tarafından gelirken girişte ilk ışıklarda solda turuncu tabelalı köfteci yusuf var. Porsiyon değil kilo hesabı sipariş verin. İdeali kişi bazı 200 gr ya da en azından benim için. Yeriniz kaldıysa kesinlikle kaymaklı ekmek kadayıfı. Yalnız ayran içmeyin gaza gelip sonra yolu hatırlamıyorsunuz nasıll gittiğinizi :) Hesabı istediğinizde gelen rakama da şaşırmayın, normali o. İstanbul pahalı ;)

Aksaray girişinde Ağaçlı Tesisleri.. Temiz ve güzel bir yerdir.. Sahibi Aksaray'ın en zenginlerinden biridir :) Kaşarlı Domates Çorbası'na bayılıyorum.. Zaten bir zamanlar en iyi yol lokantası seçilmişti. :)
Yine Ankara - Aksaray yolu arasında Baran Tesisleri var. 2-3 yıl önce çok iyi bir yerdi şimdi durumu nedir bilmiyorum durmuyoruz orada :) Baran Tesisleride 6. en iyi yol lokantası seçilmişti.. :)

Orhangazi'de İstanbul tarafından gelirken girişte ilk ışıklarda solda turuncu tabelalı köfteci yusuf var. Porsiyon değil kilo hesabı sipariş verin. İdeali kişi bazı 200 gr ya da en azından benim için. Yeriniz kaldıysa kesinlikle kaymaklı ekmek kadayıfı. Yalnız ayran içmeyin gaza gelip sonra yolu hatırlamıyorsunuz nasıll gittiğinizi :) Hesabı istediğinizde gelen rakama da şaşırmayın, normali o. İstanbul pahalı ;)

dostum köfteci yusufta köfteye soya katıyorlar kayamklı ekmek kadayıfına diyecek bişii yok

adanaya giderken akçatekir gişelerden hemen çıkışta karşıda göçmen kasabı var bölgedeki en iyi et oradadır. şahane pirzolası vardır kendin pişir kendin ye tarzında bir yerdr fiyatı uygundur :)

ha işte adını unutmuştum baran ben orda karışık et yemiştim yanılmıyorsam yarım kilo hatta kesmemişti..
eğer yolunuz tokat'a düşerşe..tokat evi olması lazım tokat ana cadde caminin karşısındaki sokakta ziraat in arkasında...onlara bırakın tokat tabağı deyin ..anam anam o nasıl dolmadır o nasıl etti öyle..
tokat kebabı da ayrı bi konu..patlaıcanın içindeki kızarmış yağ bu kadar mı lezzetli olur

İstanbul - Bodrum yolu üstünde ,
Köfteci ramiz akhisar yolu üstünde sabah 9da bile full yemeden geçmeyin..
susurluk yasa da çiğbörek ve ayran..
susurluk ulusoy da tost ve ayran..

osmaniye-gaziantep yolunda eski yol, bahçe otoban çıkışı: DİNÇ IŞIK restoran tavuk çeşitleri ile ünlü bir yer ve çok uygun bir lokanta.bir zamanlar otoban açılmadan önce günde 4 ton tavuğun satıldığı yer.kemik suylu çorba, külbastı tavuk pirzola ve soğan söğüş haşlama önerilir....:)

Yolunuz salihliye düşerse Odun Köfte yemeden geçmeyn kesinlikle hatta yemek için mutlaka ordan geçin :D

Abi ben iznikliyim Köfteci yusufun ilk dükkanı iznikdedir köftenin ucuz olmasının sebebi soya sosu ama eet ekmek kadayıfına dencek bişey yok

tekirdağ yolunda yeniçiftlikte ÖGE var
aman diyim dikkat edin :)

Geri
Üst Alt