Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolda nerde yenir

birazda bu taraflardan bilgi verem bari :D

bilgöl yolunda bilgöle 20km kala bi kavurmacı sadece kavurma yapıyor ama parmaklarınızı yersiniz :D
ankara elmadağda bahçeli biyer var cennetli bişeydi hem giderken var hem gelirken fiyatları biraz tuzlu ama süper tatları var alkolde var tabi :D
sivasın çıkışında bi restorant var ismini hatırlayamadım şidi orda sebzeli kebap yiceksin :D

Bilgöl ne ya..?Bingöl olucak..:D

yarın istanbula gidiyorum bende sabah çıkıcam yola varmı güzel mekan berceste ismailin yeri hariç salaş bi yer köy kahvaltısı felan bildiğiniz bi yer varmı?

sabret bıraz sapanca gırısınden gır hemen gıselerın cıkısından sola gır 1 km sonra kırkpınar ısıklardasın mıgros ordan sagdan ıcerı gır yol boyunca kahvaltı veren yerler ancakkkk orda etme devam et az sonra tren yolndan gecıp sapanca sahılıne gıreceksın gol bnasında guzel bır kahvaltı yap afıyetler olsun

sabret bıraz sapanca gırısınden gır hemen gıselerın cıkısından sola gır 1 km sonra kırkpınar ısıklardasın mıgros ordan sagdan ıcerı gır yol boyunca kahvaltı veren yerler ancakkkk orda etme devam et az sonra tren yolndan gecıp sapanca sahılıne gıreceksın gol bnasında guzel bır kahvaltı yap afıyetler olsun

Oo eyvallah tsk

Erzincan'da evin döner ve tekirdağda köfteyi özcanlarda yiyeceksin tek geçerim........

Aklıma gelenler şimdilik........

uzun yolda bana gore en guzeli guzel sessız sakın bır bölgeye arac cekılır bagajdan zeytın domates peynır cıkartılır yerde oturup afıyet ıle yenır:)

uzun yolda bana gore en guzeli guzel sessız sakın bır bölgeye arac cekılır bagajdan zeytın domates peynır cıkartılır yerde oturup afıyet ıle yenır:)

Bu dediğini ben hep yaparım zaten ezbere biyere girecene dediğin yapılır ama belli başlı yerler herkesin memnun olduğu yada oyörenin nesi meşhursa oraya gireceksin otadı tadıcaksın derim ben...

Uzun yolda genelde yemek yemeyi sevmem (yolcu değil isem) gittiğim yerde yerim :)

Geri
Üst Alt