Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolda nerde yenir

konya makası-ereğli yolu üzeri şoförün yeri isimli lokantanın her yemeği çok güzeldir özellikle tavuk güveç, bezelye, ve eski petek balı önerilir.tam bir esnaf lokantasıdır fiyatlar gayet ucuzdur...:)

Abi ben iznikliyim Köfteci yusufun ilk dükkanı iznikdedir köftenin ucuz olmasının sebebi soya sosu ama eet ekmek kadayıfına dencek bişey yok

dostum köfteci yusufta köfteye soya katıyorlar kayamklı ekmek kadayıfına diyecek bişii yok

VAlla aynı şeyi ben de duydum, gittiğimde sahibine kadar sormuştum hatta kesinlikle yalanladılar. Katıyorlarsa da iyi yapıyorlar lezzeti ortada :) Tatlısı dediğiniz gibi daha iyisi zor heralde..

abiler afyon-kütahya-eskişehir/istanbul yapacaksanız kütahya çıkışında cezaevinin yanında ballı kaymaklı gözleme yapan yer var kahvaltı için ideal bir yer. öğlen saatlerinde gelirseniz 2 km ötesinde sağda petrolün içinde şirin lok. var adamlar kasap sen seçiyorsun onlar ızgaraya atıp getiriyorlar çeşit çok ama normal olarak biraz tuzlu

afiyet olsun

ha şu da var bolca kamyoncu varsa oranın yemeği güzeldir gönül rahatlığıyla arabanızı çekip çatlayana kadar kuru-pilav yapabilirsiniz

Evet İstanbulda ANTEP yemekleri yemek isteyenlere....Harika bir yer Tavsiye ediyorum

ÇAMLICA KISIKLADAKİ MABEYN..

bütün malzeme antepden geliyor kesinlikle ZIRH Kıyması kullanılıyor

istanbul-kuşadası..

susurlukta Yörsan tek geçerim.. çiğ öğrek ve harika bi ayran :eek:key:

çig börek dedin mi oraya gelmeden ışıkların ordaki yasa da yiceksin :)

manisa-akhisardaki köfteci ramiz sabah 8 de geçsem bile yerim o kadar lezzetli burdakilerle alakası yok

Evet İstanbulda ANTEP yemekleri yemek isteyenlere....Harika bir yer Tavsiye ediyorum

ÇAMLICA KISIKLADAKİ MABEYN..

bütün malzeme antepden geliyor kesinlikle ZIRH Kıyması kullanılıyor

Oranın Fiyatları sağlamdır varol abi herkesin bilgisine..............dep dep....:)

adana ankara yolu üzerinde pozantı mevkinde palanın yeri ipekyolu ve tünel restaurant.. hepsinin eti tavugu sucugu ve kahvaltısı muazzam güzeldir..
antep adana eski yolu üzerinde düziçi osmaniye arasında yeni acılan bir kahvaltıcı.. adını hatırlamıyorum muhteşem bir kahvaltıydı..
salihlide odun köfte muhakkak..
afyonda sucuk döner..
adana ankara yolunda aksaray mevkinde kocaman bir trabzon ekmegi tabelası var.. orda durun bi karadeniz pidesi yeyin :)
bursa mudanya yolunda köy restaurantta iskender :)
izmir balıkesir yolunda sebat turizm tesislerinde ayvalık tostu :)

aklıma gelmeyen 8-10 yer daha var :) gelince yazarım :)

yarın istanbula gidiyorum bende sabah çıkıcam yola varmı güzel mekan berceste ismailin yeri hariç salaş bi yer köy kahvaltısı felan bildiğiniz bi yer varmı?

birazda bu taraflardan bilgi verem bari :D

bilgöl yolunda bilgöle 20km kala bi kavurmacı sadece kavurma yapıyor ama parmaklarınızı yersiniz :D
ankara elmadağda bahçeli biyer var cennetli bişeydi hem giderken var hem gelirken fiyatları biraz tuzlu ama süper tatları var alkolde var tabi :D
sivasın çıkışında bi restorant var ismini hatırlayamadım şidi orda sebzeli kebap yiceksin :D

Geri
Üst Alt