Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yolda nerde yenir

Ankara-Balıkesir arası giderken Yörsan'ın yeri var. Çok kalabalık ama güzel.

istanbul-bolu yolu üstünde metro tesislerinde..cafer usta da köy kahvaltısı kahvaltısı ve sucuklu yumurta
ankara adana yolu üstünde yanılmıyorsam sereşli koçhisara gekmeden tam adı aklımda değil bozok du galiba ya bo ile birşey..kilo ile et mangalda
adana- antep yolu üstünde furkanın deiği gibi mıstık usta..(cupra ruhlu kızı) orda görmüştüm kebabları güzel ben ikincisinde yiyorum ılk mıstıkda değil..
ankaradan bodruma giderken muğla sınırlarında dağları kıvrılırken ormanın içinde yol üstünde köy kahvaltısı harika idi adını hatırlamıyorum ama sonlara doğru bodruma gidişte sol tarafta..
dönüşte bir alabalık tesisi var gene sol'a düşüyor kalabalık arabaları görürsünüz..güveçte kaşarlı alabalık..
antep-nizip yolu üstünde tem değil e-90 diyorlar nizip girişinde Hacı babada ciğer şiş
samsun yalı yada yenimahalle tam adını bilmiyorum yol üstünde et mangal offf ne et vardı unutumam

istanbul - ankara yolu bolu dağını tırmanmadan sağda bercesteyi herkes biliyordur herhalde

susurlukta yasa tesisleri. herşey çok ucuz ve şahane derecede leziz.

susurluktan sonra mustafa kemal paşaya girişte ngs diye bir tatlıcı var restoranı harika ve yine uygun fiyatlı 1.5 köfte ayran 7 lira gelen köfteyi yiycem diye helak oluyorsun. kaymaklı kemal paşa tatlısınıda şiddetle tavsiye ederim.

şimdi bu berceste dehşet pahalı 2 kişi 70 ödersin

Şimdi bir iskender olsada yesek:D

Aklıma hiçbiryer gelmedi birtek iskender geldi:D

Şimdi bir iskender olsada yesek:D

Aklıma hiçbiryer gelmedi birtek iskender geldi:D

iskenderkebapv.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Yemede yanında yat..:D :D

istanbul - ankara yolu bolu dağını tırmanmadan sağda bercesteyi herkes biliyordur herhalde
bercesteyi geç dehşet pahalı ben yemekçiyim günde 15 bin kişi doyuruyoruz iş gereğide devamlı yollardayım yazdıklarımı kayıt edin arkadaşlarım fakat mekan isimlerini yazamadıklarım olabilir
bolu istikametinde düzceden sonra kaynaşlıdan çıkın eski yolda hacı bey
zonguldak istikametine giderseniz akçakoca çıkışında 3.km solda zafer etti galiba
karadeniz erğlide pideci mahdum
zonguldakta carrefourun yanında balıkçı
boluda belediye karşısında merkez lokantası (osmanlı mutfağı)
çanakkale dörtyol köyünde (çana giderken 4 km)oğlak ve kuzu çevirme
eğer akşam 8 den sonraysa çanakkale merkezde saat kulesi dibinde özel çorba salonu
yine çanakkalede balık ve meze ise yalova restoran
küçükkuyuda hem balık satıp hem pişiren bir yer var şokun sokağında
edremitten ayvalığa saparken 3 yolda bir et restoranı var solda düğün çorbassı özellikle
izmir yolunda şakran böreği
eski foça sapağının karşısında yeni 1 yer açıldı oda güzel et yapıyor
aydına alt yoldan giderseniz çöp şiş ışıkların hemen dibindeki büyük yer
akhisarda ramizin esi dükkanı
akhisarı geçtiğinizde keskin oğlunun tavvuk die bir yeri var
erzurum meşhur cağ kebapçısı kime sorsanız gösterirler
sivas sabah saatleri ise süper kelleciler var merkez camii etrafında
bitlis postaneden aşşağı inerken tam karşıda büryan kebapçısı var iyi
adanada kebabın adresi belli ismi yok sorun gösterirler
konya mevlanaya alaattin tepesinden inerken 2. ışıklarda çinili lokanta
yozgat saat kulesinden aşşağı sallanın 66 kebap var (testi kebabı)
nevşehir yozgat istikametinden girişte ürgüp sapağında hemen solda 3 katlı 1 yer var kebapçı gayet iyi
tekirdağ köfteci ali baba
keşana istanbuldan girerken 2km kala bir köy var köyde müthiş satır köfte var tüm trakya orda ağırlar misafirini
keşan çıkışında ışıklardn sonra 2 satır köfteci var ilki değil 2.si
gelibolu osmanlı mutfağı iskelede ömrünüzde görmediğiniz yemekleri bulabilirsiniz (2osmanlı mutfağı var iskeledeki)
gönende yeşil büyük 1 cami var hemen yakınında köfteci var sorun gösterirler
bandırma çıkışta totelin içinde ikbal
karacabey soğan halinin içinde 1 lokanta var en dipte köşede marmara bölgesinde favorimdir
orhangazide köfteci orhan var bursadadaa var köftesi yaramaz kaymaklı ekmek kadayıfı süper
izmit değirmendere efe tur ışıklardan sağa girin kokoreççi var
izmirden istanbula gelirken balıkesir çıkışında bölge trfaik çevirmesinden sonra 2.km de yine 1 etçi var
susurlukta zaten arkadşlarda yazmış yörsan birde belediyenin altında 1 lokanta var
uluabatta (sütaş fabrikasının olduğu yer)2.katta yol üzerinde 1 lokanta var terayğlı kuru tavsiye ederim ev turşusu eşliğinde
bandırma şehir klübü bombay fasülyesinden süper piyaz ve tereyağlı karides yapar
kırıkkalede emniyetin çaprazında kalan 1 yer var meşhur türkiyede öyle et döner yok(kuzu perdesi dahil kullanıyor adamlar)
şimdilik aklıma bunlar geliyor eklentilerim mutlaka olacaktır afiyet olsun

Geri
Üst Alt