Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni! Seat Leon 8000k xenon ne önerirsiniz

Şu anda üzerinde H7 ampul var di mi Hakan ?

Yani bildiğimiz mercekli normal far, uzunlar kısalar ayrı ayrı yerlerde ?

Mesela bizim Passat da öyle, d2s dediğimiz bi-xenon oluyo ve o iş biraz pahalı. Senin alman gereken normal H7 xenondur, yani çakma xenon :)

Marka olarak da monza el yeter, fazla para vermeye gerek yok. Hepsi zaten aynı *okun laciverti. Bir de en ucuzları var ama 100liraya filan veriyolar bence onlardan takma. Monza'yı max 200TL'ye bulursun.

Bir de bazı 6000K'ler sanki yeşile dönük beyaz gibi yanıyo, eğer öyle olcaksa kesinlikle 8000 al derim.

Evet aracın üzerinde orjinal H7 ampul var. Fakat cupra farı aldığımız için buna zenon takmayı düşünüyoruz. Mtec 200 tl ye var. O zaman d2s e hiç gerek yok. Arabanın her yeri gibi farlarıda çakma olacak yain H7 zenon.

http://www.sahibinden.com/mtec_silv...QQaXQQ19018728WQQpXQQdisplayitem?keyword=mtec

Mtec se eved 8.000 K Maviyle Mor arasında hos görüntüsü var

Evet aracın üzerinde orjinal H7 ampul var. Fakat cupra farı aldığımız için buna zenon takmayı düşünüyoruz. Mtec 200 tl ye var. O zaman d2s e hiç gerek yok. Arabanın her yeri gibi farlarıda çakma olacak yain H7 zenon.

http://www.sahibinden.com/mtec_silv...QQaXQQ19018728WQQpXQQdisplayitem?keyword=mtec

Zaten hepimizin xenonları çakma :D Sitede 2-3 kişide gerçek mercekli xenon far var diye biliyorum. d2s zaten takamazsın o farlara. Onlarınn sistemi farklı.

o mtech yalan, gerçek mtechler 400TL civarı en ucuz ki gerçek mtech'lerin de zaten bir esprisi yok. Hepsi çin malı bunların.

2 yıl ampul ve balast garantisi olan heryerden alabilirsin gönül rahatlıgıyla. Bir de yakın ve köklü bir yer olması iyi olur. Ufak bir sounda halledersin hemen.

d1s te olabılır tam hatırlamıyorum ama ılker dıye bı arkadas var bu mercek ısı yapıyo o solemıstı hatta beyın falan yok yanı her aracada yapabılıyo bılen vardır herhalde volkanın arabayıda o yapmıs

Zaten hepimizin xenonları çakma :D Sitede 2-3 kişide gerçek mercekli xenon far var diye biliyorum. d2s zaten takamazsın o farlara. Onlarınn sistemi farklı.

o mtech yalan, gerçek mtechler 400TL civarı en ucuz ki gerçek mtech'lerin de zaten bir esprisi yok. Hepsi çin malı bunların.

2 yıl ampul ve balast garantisi olan heryerden alabilirsin gönül rahatlıgıyla. Bir de yakın ve köklü bir yer olması iyi olur. Ufak bir sounda halledersin hemen.
Yarın bir konuşayım burasıyla. Eğer montajsız fiyatta uygun verirse bunlardan bir takım 8000k alırım.

Hakan bende kısalarda 8KK sislerde 6KK var..2 set de Monza..tamamen sorunsuz..
görüşte hiç bi sıkıntı yaşamıyorum..sisler bi derece de kısalarda 6KK pek güzel değil bana göre..
karar senin elbet..

Hakan bende kısalarda 8KK sislerde 6KK var..2 set de Monza..tamamen sorunsuz..
görüşte hiç bi sıkıntı yaşamıyorum..sisler bi derece de kısalarda 6KK pek güzel değil bana göre..
karar senin elbet..
Hmm yiğit abi fiyat ve nereden temin ettiğini öğrenebilirsem çok sevinirim.

Geri
Üst Alt