Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni! Seat Leon 8000k xenon ne önerirsiniz

Hakan bu eklemeleri istersen Erya Ahmet ustayla bi konuş, senin farlarda da bixenon özelliğin çalışması lazım. Aldığın xenon ne olursa olsun, ampulün yerine montajında ampulden kesinlikle kesme falan yaptırtma, bi sorun çıkarsa garantiden kesilmiş diye itiraz gelebilir. Bu gibi bir durumda yaptığının arkasında duracak bir kuruma yaptırmanı tavsiye ederim.

Hakan bu eklemeleri istersen Erya Ahmet ustayla bi konuş, senin farlarda da bixenon özelliğin çalışması lazım. Aldığın xenon ne olursa olsun, ampulün yerine montajında ampulden kesinlikle kesme falan yaptırtma, bi sorun çıkarsa garantiden kesilmiş diye itiraz gelebilir. Bu gibi bir durumda yaptığının arkasında duracak bir kuruma yaptırmanı tavsiye ederim.

bende katılıyorum faruk abıye

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

resımdekı aracta farlar ve sısler mtec 6000k

927f6c5743e45e4dbe601a8a8772fc90.JPG

Evet faruk abi haklısın işi bilen birisiyle paylaşmakta fayda görüyorum fakat aldığımız farın da hiçbir özelliği yok çalışacak yani.

Hmm yiğit abi fiyat ve nereden temin ettiğini öğrenebilirsem çok sevinirim.

Hakan benim xenonları aldığım adam benim yüzümden işi bıraktı sonradan..
sağ sisim fabrikasyon olsa gerek sorunundan dolayı renk tutmuyodu bana 7-8 set getirdi en az sonra papaz oldu herhalde adamlarla bıraktı xenon işini..ben de sola 6KK taktım sorun çözüldü.. :D :D

bende katılıyorum faruk abıye

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

resımdekı aracta farlar ve sısler mtec 6000k

927f6c5743e45e4dbe601a8a8772fc90.JPG
Şu anda mtec ve monza arasında kaldım. Fakat her iki markanında kelvinleri aynı olmasına rağmen dışarıya verdiği renklerin farklı olma ihtimali var diye düşünüyorum.

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

Hakan benim xenonları aldığım adam benim yüzümden işi bıraktı sonradan..
sağ sisim fabrikasyon olsa gerek sorunundan dolayı renk tutmuyodu bana 7-8 set getirdi en az sonra papaz oldu herhalde adamlarla bıraktı xenon işini..ben de sola 6KK taktım sorun çözüldü.. :D :D
:D Anladım yiğit abi. Sence linkteki zenon nasıldır? Yarın arayıp konuşucam anlaşırsak belki gidip alabiliriz.
http://www.sahibinden.com/mtec_silver_xenon_kit_199tl!_ucretsiz_montaj-33WQQaXQQ19018728WQQpXQQdisplayitem?keyword=mtec

200'e MTEC yok Hakan'cım..orj. MTEC değildir uzakdoğudur çok çok büyük ihtimalle..
bu fiyatlara alayı uzakdoğu zaten de..yarın vaktin varsa Erya'ya gel sana birinden fiyat alıcam oke. ??

resımdekı hondaya sıslerle beraber ıkı takım alında 940 lıra tuttu bı sene olmamısttır alalı
mtec bunlar

bildiğim kadarıyla orjinal mercekli farlar d2s olarak geçiyor. normal farlar halojen uyumlu olduğu için halojenin h si kullanılarak belirtiliyor. şu anki farların halojen olduğu için h7. taktıracağın farlar orjinal cupra farları olacağı için d2s tip xenon ampulü kullanman gerekir. eğer sislere de xenon taktırmakta kararlıysan 6000k taktır. yok sisler orjinal kalsın ben önümü görmek istiyorum diyosan 4350k taktır. 6000k üzeri değerlerde ışığın renginden dolayı önünü görmen biraz daha zorlaşır. 4350k yı da philips ya da mtec ten başka markada bulman zor diye biliyorum.

Geri
Üst Alt