Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni! Seat Leon 8000k xenon ne önerirsiniz

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında hakan_leon tarafından paylaşıldı.

1. hakan_leon

hakan_leon SCW Üyesi

381
    0
    16
    Cupra görünümünden sonra sıra geldi far aşamasına. Farlara ve sislere 8000k zenon düşünüyorum. Kullanan arkadaşlarım marka ve model ne tavsiye ederler. Tabiki sorunsuz, uygun fiyatlı ve yolda bırakmayan, arıza ışığı ve silecek motoru yakmayan hangi marka zenon önerirsiniz. Uzun zaman leonunda kullanan arkadaşlarımın cevapları çok önemli. Bir de ne kadara aldığınızı öğrenebilirsem çok sevinirim. Teşekkürler.

2. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    merceklı far takıcan sanırım onu ıcın farklı bı ampul tıpı kullanıcaksın dıye bılıyorum ama
    d2s tı galıba
    mtec al bence

3. hakan_leon

hakan_leon SCW Üyesi

381
    0
    16
    Evet cupra mercekli far aldım. Şu an aracın üzerindekiler H7. Peki bu mercekli fara H7 ampul takılırmı?
    Dipnot; eski aracımız golf 5 e gti farı aldığımızda H7 ampul takmıştık ama zenon değil orjinal fabrikanın taktığı.

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    8000K yerine bence 6000K al Hakan maviye dönük oluyor çok hoş gözükmüyor bence aracında kırmızı beyaz mükemmel olur...

5. hakan_leon

hakan_leon SCW Üyesi

381
    0
    16
    Hmm anladım peki cupra farına d2s mi yoksa h7 mi takılıyor. Birde biliyorsanız 6000k mteclerin fiyatları nerelerde acaba?

6. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Bende orjinal beyinli bi-xenon var üzerinde takılı olanlar 4300k sanırım gün ışığı olarak geçiyor o yüzden sislerede uygun bir xenon bulamadığımdan böyle idare ediyorum ayrıca ds2 mi falanmı tam anlamıyla bilemiyorum ama xenon için araştırma yaparım senin için...

7. hakan_leon

hakan_leon SCW Üyesi

381
    0
    16
    Teşekkür ediyorum.

8. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    katılıyorum. bende 8000 var toledoda keşke 6000 alsaydım. sağanak yağmur kar sis gibi durumlarda görüş çok kötü.

9. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
  10. hakan_leon

hakan_leon SCW Üyesi

381
    0
    16

Sayfayı Paylaş