Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni! Seat Leon 8000k xenon ne önerirsiniz

Onu bilen arkadaşlar hemen cevaplar görünce ayrıca satıcıya mesaj attım telefon numarası için şuanda başka araştırmadayım...

6000k al daha iyi 8000 e göre performans

kesinlikle 6k al, monza daha iyi yada philips ikisinden birini oneririm kendim mercekli farlarda kullanıyorum

Teşekkür ederim cevaplarınız için 6000k da karar kıldım o zaman. Bir tek sislere ve farlara temin etmesi kaldı.

merceklı farda bıxenon oluyo buna uygun olanda d2s h7 ampullerıde kırıp bıcıyolar uyduruyola rbana kalırsa tam ogrenmeden alma ama emınım d2s takılıcak

***tuningten almıstım monza memnunum hıc sorun cıkmadı 160 lıra falandı :D eskı aracımda kamasonıcte kullandım 110 lırayamı ne almıstım hıc problem ondada cıkmadı duzgun kullandıktan sonra bırazda sanslı olduktan sonra bıse olmuyor

Şu anda üzerinde H7 ampul var di mi Hakan ?

Yani bildiğimiz mercekli normal far, uzunlar kısalar ayrı ayrı yerlerde ?

Mesela bizim Passat da öyle, d2s dediğimiz bi-xenon oluyo ve o iş biraz pahalı. Senin alman gereken normal H7 xenondur, yani çakma xenon :)

Marka olarak da monza el yeter, fazla para vermeye gerek yok. Hepsi zaten aynı *okun laciverti. Bir de en ucuzları var ama 100liraya filan veriyolar bence onlardan takma. Monza'yı max 200TL'ye bulursun.

Bir de bazı 6000K'ler sanki yeşile dönük beyaz gibi yanıyo, eğer öyle olcaksa kesinlikle 8000 al derim.

Geri
Üst Alt