Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

Yeni leonun normali hoşuma gitmiyoda fr donanım olan inanılmaz baştan çıkartıyo

SEATın yönetim kurulunun, konunun başındaki fotoğrafı gördükten sonra yeni leonu tasarlayan ve bu tasarıma onay verip üretimene başlayan kim var kim yok hepsini kapının önüne koyması lazım:)

Leon 2014 te tekrar kasa degıstırmesse yada fıyatı dusurmesse :) gecen senekı satıslarını mumla arar gıbıme gelıyor.. Hergun trafıkteyım ve Koskoca istanbulda bile daha 2013 leon gormedım.. :))

Resimlerden görüyorum bi tek :D

Adamlar arabanın içini güzel yapınca (2013) dışını mahfediyorlar..
Dışını güzel (2006-2012) yapıncada içini mahfediyorlar..

İlla bi yeri kötü olacak.. Çünkü 2013 Leonun içini 2011-2012 leona monte etmiş olsalardı arabanın değeri bence :D 60M den asagı olmazdı..

Leon 2014 te tekrar kasa degıstırmesse yada fıyatı dusurmesse :) gecen senekı satıslarını mumla arar gıbıme gelıyor.. Hergun trafıkteyım ve Koskoca istanbulda bile daha 2013 leon gormedım.. :))

Resimlerden görüyorum bi tek :D

Adamlar arabanın içini güzel yapınca (2013) dışını mahfediyorlar..
Dışını güzel (2006-2012) yapıncada içini mahfediyorlar..

İlla bi yeri kötü olacak.. Çünkü 2013 Leonun içini 2011-2012 leona monte etmiş olsalardı arabanın değeri bence :D 60M den asagı olmazdı..
sedat mesela yeni golf ün de dışı çok basit yine leon daha güzel kanımca....veya audi a3 ün içini düşün bence rezalet...leon yine en iyisi....

sedat mesela yeni golf ün de dışı çok basit yine leon daha güzel kanımca....veya audi a3 ün içini düşün bence rezalet...leon yine en iyisi....

Yeni gol ve audi ile kıyaslamıyorum :)) Fakat vw artık arabalarını görünüş olarak git gide bozmaya başladı.. Ufalttıkca ufaltıyorlar.. Polo ve GOlf nerdeyse aynı ebatlarda.. Audı desen küçüçük birşey olmuş ve fiyatı 70-80 milyar.. :) Gidip üzerine biraz daha koy 2.el 3.20 al daha iyi..

Leona gelincede gercekten fuara ilk geldiğinde gittim ohaaa yeni ibiza ya bak dedim :D
meğersem LEON'muş :) Yıkıldım :D İçine bindim çok guzel bır konsol ve konfor var..

Sonra dedımkı Ibızada aynı buna benzıyor gıdeyım ıbızaya bakayım.. :D Bi baktım içine Dİreksiyon hariç gerisi Reno Clio Symbol gibi :D Cok basıt..

Yanı Demek ıstedıgım 2013 leon konsolunu 2011 kasanın dış hatlarında hafif oynamalar yaparak tasarlasalarmıs bence bu yılın en cok satan aracı olurdu..

Ne bıleyım sunroof yerıne Panaromik cam tavan yapılabılırdı eskı kasa uzerıne.. Ön tampon ve arka tamponla bel altından bıraz oynayıp, birde Leon 5F konsolunu koysalardı.. Suan kı satısı neyse en az 3 katı fazla satısı olurdu.. Ben begenmedım dıs gorunus olarak ıbızadan cok ta farklı gelmıyor.. 80 mılyarlık küçücük AUDI ve bi karış Bagajı olan GOLF'ten ıyı oldugu kesin ama... Zaten konsol üzerinden dısarı cıkan EKRAN lara uyuz oluyorum :D Audı a3'e gıtmısler bırde onu koymuslar.:D . Fazla teknoloji zarar.. Bir gün eminin o ekran :D KOnsolun ıcıne gırecek ve cıkmacak .. Zırt pırt acılıp kapanıyor hergun.. Ac kapa ac kapa musluk degılkı bu :D

Yeni gol ve audi ile kıyaslamıyorum :)) Fakat vw artık arabalarını görünüş olarak git gide bozmaya başladı.. Ufalttıkca ufaltıyorlar.. Polo ve GOlf nerdeyse aynı ebatlarda.. Audı desen küçüçük birşey olmuş ve fiyatı 70-80 milyar.. :) Gidip üzerine biraz daha koy 2.el 3.20 al daha iyi..

Leona gelincede gercekten fuara ilk geldiğinde gittim ohaaa yeni ibiza ya bak dedim :D
meğersem LEON'muş :) Yıkıldım :D İçine bindim çok guzel bır konsol ve konfor var..

Sonra dedımkı Ibızada aynı buna benzıyor gıdeyım ıbızaya bakayım.. :D Bi baktım içine Dİreksiyon hariç gerisi Reno Clio Symbol gibi :D Cok basıt..

Yanı Demek ıstedıgım 2013 leon konsolunu 2011 kasanın dış hatlarında hafif oynamalar yaparak tasarlasalarmıs bence bu yılın en cok satan aracı olurdu..

Ne bıleyım sunroof yerıne Panaromik cam tavan yapılabılırdı eskı kasa uzerıne.. Ön tampon ve arka tamponla bel altından bıraz oynayıp, birde Leon 5F konsolunu koysalardı.. Suan kı satısı neyse en az 3 katı fazla satısı olurdu.. Ben begenmedım dıs gorunus olarak ıbızadan cok ta farklı gelmıyor.. 80 mılyarlık küçücük AUDI ve bi karış Bagajı olan GOLF'ten ıyı oldugu kesin ama... Zaten konsol üzerinden dısarı cıkan EKRAN lara uyuz oluyorum :D Audı a3'e gıtmısler bırde onu koymuslar.:D . Fazla teknoloji zarar.. Bir gün eminin o ekran :D KOnsolun ıcıne gırecek ve cıkmacak .. Zırt pırt acılıp kapanıyor hergun.. Ac kapa ac kapa musluk degılkı bu :D

Leonun önünde golf olduğu sürece her zaman üvey evlat muamelesi görecektir. O yüzden beklentilere bile girmeye gerek yok.

yeni leonda söylendiği kadar kötü değil bence.Eski kasa kadar hoş durmasa da performans ve görünüm açısından rezalet felan demeyi haketmiyor kesinlikle...

ben 2001 leon kullanıyorum o kasanın ardından 2013 e kadar olanlarda hep bir adım üste çıkılmış diye düşünüyorum. yalnız 2013 e kadar olanlar iç tasarımını beğenmedim ama yerden pedal ya da arka kapı kolları ve ön ızgara sanki leonun olmazsa olmazları, o sportif yuvarlak hatları da çok hoştu, taki 2013 de bana şok yaşatana kadar başarılı buluyordum işlerini. gel gelelim 2013 leona daha önceden ibiza ile tanışmıştık biir baktık ki 2 karış büyük ibiza, herşeyiyle değişmiş karakteristik özellikleri bırakılmış. o yarışçı iddalı görünüm sanki giderilmiş gibi (amca arabası olma yolunda emin adımlar). arkadan bakınca da bende çok fazla scirocco izlenimi uyandırıyor nedendir bilmem ??? şunu açıkça söylemek gerekirse 2012 ye kadar olan arabalar efsane olma yolunda ve size bir itirafta bulunmak istiyorum sıfır araba alsam eski karakteristik özelliklerini korusaydı kesinlikle leondu, hastasıyız hepimiz aynı hissederiz eminim ama yeni kasa konusunda ben olumsuz düşünüyorum. şirket de eminim kötü satışlardan bunu anlayacak...dün neomarin alışveriş merkezinde gördüm birtane durdum baktım. gıcık oldum.

Yeni leon un kasa değiştirip satışlarını anca arttırabilecegini söyleyen arkadaşların satış raporlarını pek okumadıklarını düşünüyorum. Dünya çapında Mart ayında yeni leonun satışa çıkmasıyla beraber seat Nisan satışları bugune kadarki en fazla Nisan satışından yüzde otuz daha fazla olarak gerçekleşmiş. Sonuc olarak aracın istanbulda falan pek gözükmemesi aracın tutmadığı ya da satmadigi anlamına pek gelmiyor.

Yeni leon un kasa değiştirip satışlarını anca arttırabilecegini söyleyen arkadaşların satış raporlarını pek okumadıklarını düşünüyorum. Dünya çapında Mart ayında yeni leonun satışa çıkmasıyla beraber seat Nisan satışları bugune kadarki en fazla Nisan satışından yüzde otuz daha fazla olarak gerçekleşmiş. Sonuc olarak aracın istanbulda falan pek gözükmemesi aracın tutmadığı ya da satmadigi anlamına pek gelmiyor.

:) O raporlar türkiyeye ait değil işte dediğin gibi Dünya geneli.. :D
Ben türkiye tarafından bakıyorum olaya.. :) Düşüncelerine saygı duyuyorum..
Ben şahsi fikrimi beyan ettim.. Ve halada arkasındayım.. İstanbulda doğru düzgün yok.. Varsada hergün 100 km kadar trafıkteyim 50km git 50km gel :D ben göremedim yada belkıde 5 10 tane gördüm fakat ben onları ibiza sandım farkı yok çünkü :D FR'ları güzel duruyor ama ondanda türkiyede varmı bilmem, düzünü görmedim fr'ı nasıl göreyım :)

Alanada niye aldın demiyorum.. FR'ı fena değil İçi ve led farları gerçekten muhteşem :D Alanada Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin diyorum..

Geri
Üst Alt