Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

yeni kasayı kötülüyorsunuz ama eski kasa sahipleri yanlarından geçerken dönüp bakmaktan ve selamlamaktan alamıyor kendilerini :) eski kasa leon nun yol tutuşundan, donanımından , bagajına, hızlanmasına, çekiş gücüne, motoruna,ses yalıtımına, yakıt tüketimine kadar bence yeni kasa daha iyi... 2012 ve öncesi leon ile 2013 leonu kıyaslarken bunlarada bir değinin, sadece kasaya bakacaksanda eeee siz bilirsiniz :)

sırf yeni kasanın eski kasalarda olmayan keskin çizgilerine dayanarak kötülemek haksızlık olur, önce gidin bir test edin sonra konuşun, davulun sesi hesabı uzaktan atıp tutmayın.

sakın ol arkadas yorumuna baktımda bır cok ksıı yenı kasayı denemestır bunda hemfıkır olalım oncelıkle bukadar kısı begendıgıne yorum yapmıs sen neden bu kadar bozuldunkı onu anlayamadım yenı leon gordugunde belkıde snaole gelıyordur ınsanların donup bakma olayı psıkolojıktır eskı kasa leonu olanlar senı selamlıyor olemı ıgıdırda merak ettım kactane leon varkı bırde eskı kasalar senı gorunce selamlıyor sen arabanı almıssın mutluysan mutlulugunu devam ettır bana gorede 50bın kusur verene kadar gıder ınsıgnıa alırım bu herkeze gore degısır

ha bu arada emır verır gbı konusmussun buusluplarınıda kullanmamanda fayda var ''sırf yeni kasanın eski kasalarda olmayan keskin çizgilerine dayanarak kötülemek haksızlık olur, önce gidin bir test edin sonra konuşun, davulun sesi hesabı uzaktan atıp tutmayın.''

daha dün işten geldim, arabayı park ettim, yolun karşısında kafede oturan gençler yanıma geldi, yeni leon hakkında bilgi almak için sordular cevapladım, leon sahibi olmayanlarda beğeniyor anlamıyorum burdaki leon sahibi olan arkadaşlar neden bu kadar kötülüyorlar...

eski kasa leonun yakıt tüketiminden çok şikayetçiler onu söyleyeyim, Iğdır deyip geçme leon sahibi çok var, yorumlara bir bakarmısın eski ile yeni arasında kıyaslama yapılırken nelere dikkat ediyorlar ! kasa harici başka özelliklere değinen varmı? aracımın değeri 50 altı :) 2013 model 1.2 style paket... bu arada ınsıgnıa yı da ben almam !

biraz acımasızca yapılan yorumları görünce insan ister istemez bozuluyor. bunda garip bir durum yok !

Kimse o araca yol tutuşu daha kötü, daha fazla yakiyor, yada ses geliyor diyemez..

Ama eskisiyle mukayese edildiginde daha çirkin denmesi zorunuza gitmesin keyfini çikarin bir iki seneye bi body kit patlatir seat alkr taktirir on numara gezersiniz fakat kaybolan sportif karakter icin sizinde elinizden birsey gelmez o yuzden eski kasa sahiplerinede bu konuda hak verin onlarin ( bende dahil) tumu yeni kasayi beklerken görünce cayip FR alan leon kullanicilaridir..

Kimse o araca yol tutuşu daha kötü, daha fazla yakiyor, yada ses geliyor diyemez..

Ama eskisiyle mukayese edildiginde daha çirkin denmesi zorunuza gitmesin keyfini çikarin bir iki seneye bi body kit patlatir seat alkr taktirir on numara gezersiniz fakat kaybolan sportif karakter icin sizinde elinizden birsey gelmez o yuzden eski kasa sahiplerinede bu konuda hak verin onlarin ( bende dahil) tumu yeni kasayi beklerken görünce cayip FR alan leon kullanicilaridir..

Hocam kusura bakma ama sen zaten buyuk bır onyargıyla bu araç cıktıgından berı aracı kotuluyorsun(yazmıyorum ama sureklı takıpteyım)...Bır ara seat bayısıyle ortak calısıp eskı kasa leon satışlarından kar aldıgını falan dusunuyordum (ciddiyim) :)

Tamam bır yazdın ıkı yazdın ama her yenı leon baslıgına "bu kasa iğrenç eskı kasa efsane" yazman sana bır şey kazandırmaz(ki bu konuya da yazmıssın klasık olarak ) ama burdakı yenı kasa leon sahıplerını uzer...

Sonuçta ınsanlar belırlı bır butce ayırıp bu araçları alıyorlar ve bır seat (!) forumunda bu tarz bana göre içi boş yazıları okumak ınsanların moralını bozar...(hyundai yada ford forumunda değiliz)

Zevkler ve renkler meselesı, bende yenı kasa hayranım...Aracın kalıtesının arttıgını sadece genç arabası olmaktan cıktıgını ,sınıfında hıc bır araçta olmayan led farlarla sınıfında lıder oldugunu dusunuyorum eskı kasadan cok daha begenıyorum. Ama gidip eskı kasa konularına "bu kasa ıgrençti ıyıkı yenı kasa leon cıktı" yazmıyorum...

Artı olarak su konuda bıle kıyaslanan araçlar; eskı kasa full modıfıyelı aero body kıtlı araç;yenı kasanın ıse uzerınde daha plakalıkları duruyor...

Full stock araçları yanyana koyalım bakalım birde, kusura bakmayın ama eskı kasanın hiç bir şansı kalmaz :)

Durun bır bakalım body kıtlerı çıkartsın seat yenı kasa ıcın o zaman gorelım hangısı efsanedır değildir....

Yıllardır çeşitli forumlarda yazarım çizerim polemik yaratmayı sevmem ama dayanamadım kimse kusura bakmasın bu yüzden lütfen...

Kısacası bu kadar araç fanatıgı olmamak lazım sana göre kötü bana gore cok guzel ama bunları ınsanları kırmadan yazmak daha buyuk erdem...

Iyı aksamlar herkese...

Hocam kusura bakma ama sen zaten buyuk bır onyargıyla bu araç cıktıgından berı aracı kotuluyorsun(yazmıyorum ama sureklı takıpteyım)...Bır ara seat bayısıyle ortak calısıp eskı kasa leon satışlarından kar aldıgını falan dusunuyordum (ciddiyim) :)

Tamam bır yazdın ıkı yazdın ama her yenı leon baslıgına "bu kasa iğrenç eskı kasa efsane" yazman sana bır şey kazandırmaz(ki bu konuya da yazmıssın klasık olarak ) ama burdakı yenı kasa leon sahıplerını uzer...

Sonuçta ınsanlar belırlı bır butce ayırıp bu araçları alıyorlar ve bır seat (!) forumunda bu tarz bana göre içi boş yazıları okumak ınsanların moralını bozar...(hyundai yada ford forumunda değiliz)

Zevkler ve renkler meselesı, bende yenı kasa hayranım...Aracın kalıtesının arttıgını sadece genç arabası olmaktan cıktıgını ,sınıfında hıc bır araçta olmayan led farlarla sınıfında lıder oldugunu dusunuyorum eskı kasadan cok daha begenıyorum. Ama gidip eskı kasa konularına "bu kasa ıgrençti ıyıkı yenı kasa leon cıktı" yazmıyorum...

Artı olarak su konuda bıle kıyaslanan araçlar; eskı kasa full modıfıyelı aero body kıtlı araç;yenı kasanın ıse uzerınde daha plakalıkları duruyor...

Full stock araçları yanyana koyalım bakalım birde, kusura bakmayın ama eskı kasanın hiç bir şansı kalmaz :)

Durun bır bakalım body kıtlerı çıkartsın seat yenı kasa ıcın o zaman gorelım hangısı efsanedır değildir....

Yıllardır çeşitli forumlarda yazarım çizerim polemik yaratmayı sevmem ama dayanamadım kimse kusura bakmasın bu yüzden lütfen...

Kısacası bu kadar araç fanatıgı olmamak lazım sana göre kötü bana gore cok guzel ama bunları ınsanları kırmadan yazmak daha buyuk erdem...

Iyı aksamlar herkese...
dostum burda ben dahil çok kişi mk2 fanatiği evet bu doğru. ancak yeni kasa için kimse kalitesiz demiyor, sadece tasarımını beğenmiyor onun için siz beğendiyseniz sıkıntı yok. ben 1 yıl bekledim yeni kasayı görmek için ama gördükten sonra mk 2 aldım. zevk renk meselesi keyfini çıkarın aracınızın gerisi boş.

1 aydır kullanıyorum, ve çok memnunum, iyi ki almışım, nerdeyse başka araç alıyordum, ama yeni leon u görünce bu benim arabam dedim ve fazla düşünmeden aldım. Şimdilerde sürüş keyfini çıkarıyorum. Araç 1000 km de ve yakıt yönünden, sürüş rahatlığı, güvenlik yönünden özellikle yeni kasanın dış ve içi dizaynından çok memnunum, herkese de yeni kasayı öneririm :) SAYGILAR... :şoför

1 aydır kullanıyorum, ve çok memnunum, iyi ki almışım, nerdeyse başka araç alıyordum, ama yeni leon u görünce bu benim arabam dedim ve fazla düşünmeden aldım. Şimdilerde sürüş keyfini çıkarıyorum. Araç 1000 km de ve yakıt yönünden, sürüş rahatlığı, güvenlik yönünden özellikle yeni kasanın dış ve içi dizaynından çok memnunum, herkese de yeni kasayı öneririm :) SAYGILAR... :şoför
Allah ağzınızın tadını bozmasın. tebrikler seata bu aldığım ilk olumlu yorum değil onu da belirteyim kullanan herkesten olumlu yorumlar geliyor. sorunsuz bir araba olması dileğiyle:)

Iyı aksamlar herkese...

Hocam hayal dünyan hakikaten genişmiş hangi firma yenisini çıkarttığı bir malın eskisi övülüyor diye para verir ki :D (üstelik eskisini övdüğüm yok yenisini beğenmiyorum, siz üzülmeyin diye beğenecekde değilim)

inanın yazmamak için kendimi sağlam frenliyorum.. diyecek çok sözüm var aslında yeni kasa için..

Hatta sizde yarattığı gibi başka arkadaşlarda da şahsıma karşı olumsuz bir görüş yarattığınında farkındayım..

Ama dokuz köyden kovulmak pahasına da olsa olanı söylemek lazım..

Ne kadar çok aynı şeyleri söylediğime değil de ne kadar doğru söylediğimle ilgilenirseniz eleştiriniz kadar olumlu bir davranış daha sergilemiş olursunuz..

5F bu günkü hali ile ortada olmasa idi bu gün 5F kullanıcısı idim bunu herkes bilir..

Benim beğenip beğenmeme niye bu kadar takılındı onu anlamadım ama yinede Kırdıysam özür dilerim..

Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin :eek:key:

Geri
Üst Alt