Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

Biraz daha beklenmeli bence, 3-5 aya daha donanımlılarını uygun rakama çıkaracaklar gibi geliyor bana...
Daha çok polo gti/ibiza cupra kafa karıştıran iblisler benm açımdan :)

ya bıkere arka kapı kolları var:) sıleceklerın havası kalmadı bu arac audı karısımı bence:):) mühendislerine burdan selam olsun..:eek:

Biraz daha beklenmeli bence, 3-5 aya daha donanımlılarını uygun rakama çıkaracaklar gibi geliyor bana...
Daha çok polo gti/ibiza cupra kafa karıştıran iblisler benm açımdan :)
ibiza cupra cok cok cezbediyor beni. ekim ayında dusunuyorum bakalım. ama ankara doğuş acılısa ozel yuzde 5 yapacakmış dediler benden duymus olma :)

Yapsın bakalım da, yakın illerden de alına bilir...Bizim ark es es ten gitti aldı kırmızısını, gidişi vs 10 numara hakikate..Ama iç kalitesini vs beğenmedim ben...
Polo düşündüm, onu da sagolsun doğuş üstüne 3-5 fark koymadan satmıyor..listesi 43-44, 52den aşağı araç yok :)

Dizele devam şimdilik ama 5dk bakar :)

wolkswagen sırf golf ün önüne geçmesin diye böyle çirkin bir tasarım yaptı bence...efsane leona bak ne hale gemiş.bence donanım ,özellik önemli ama abi arabaya dönüp bidaha bakıyoalrsa araba işte odur :şoför:şoför

Yeni kasa leonlari hic mi hic begenmiyorum al benisi yok hicbir yonden siyah arabaya super ;)

Araç tamam güzel hoş ama Leon aracın piyasaya göre farklılıkları vardı taktir ederseniz.Arka kapının gizli açılımı,sileceklerin dik ve gizli duruşu,göstergelerin oklarının aşağıdan yukarıya doğru çıkışı ama işte yenisinde bu özel farklılıklar yok.Her araç gibi farklılıksız.Daha şu gün olmuş eski Leon aracın arka kapısının nasıl açılacağını bilmeyen var yada ilk defada afallıyanlar.

Geri
Üst Alt