Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

yeni kasayı kötülüyorsunuz ama eski kasa sahipleri yanlarından geçerken dönüp bakmaktan ve selamlamaktan alamıyor kendilerini :) eski kasa leon nun yol tutuşundan, donanımından , bagajına, hızlanmasına, çekiş gücüne, motoruna,ses yalıtımına, yakıt tüketimine kadar bence yeni kasa daha iyi... 2012 ve öncesi leon ile 2013 leonu kıyaslarken bunlarada bir değinin, sadece kasaya bakacaksanda eeee siz bilirsiniz :)

sırf yeni kasanın eski kasalarda olmayan keskin çizgilerine dayanarak kötülemek haksızlık olur, önce gidin bir test edin sonra konuşun, davulun sesi hesabı uzaktan atıp tutmayın.

bende yeni leon düşünüyorum ama 1.6 tdi ile 1.2 tsi arasında kararsızım... yakıt durumun nasıl 1 depo ile sakin kullanımda kaç km yol yaptın... performansı nasıl...

Alana da satana da hayırlı olsun. Rabbim herkesin ağzının tadıyla, sağlıkla, keyifle, huzurla binmesini nasip etsin.

bir depo ile şehir içi-dışı karışık 750 km yaptım, bunun 300 km si uzun yolda geçti, akıllı pc daha 100 km daha gidebileceğimi söylüyordu ama sarı ışığı görünce benzinciye yanaştım, bana göre bu veriler iyi;
uzun yolda yakıt tüketimi (rampasız, 110km hız sabitlenmiş şekilde) 3.4 ü gördüm, şehir içi veri vermek sağlıklı değil, kalkışta 11-12 yi görüyor sonra 7.0 , 6.5 , 5.1 gibi veriler alıyorum, tabi şehir içinde dur kalk fren gaz olayı çok ...

performansına diyecek yok, araba yokuşta hiç devirden düşmedi heleki araç sollarken, atak araba, ilk 20km hızda pati çektirmiyor ama sonra ayağını yerden kesiyor. almadan önce test ettim, resmen gaza basına şaha kalkıyor :) koltuğa yapıştırmak deyimini bir kez daha hatırladım o an :) yani beni tatmin etti.

ses olayından hiç bahsetmedim sanırım; BÖYLE BİŞİ YOK ! arabada ses sitemini manyak yapmışlar, USB girişinin olması güzel, 16 GB belleği tanıyor galiba 320 tane mp3 desteği var, baslar süper, ses ayarını hoparlörlare istediğin gibi dağıta biliyorsun, onun için 1.2 style pakedini alın derim ! arabanın keyfini çıkarın :) opak renge takılmayın, servis 12 yıl garanti veriyor, ben beyaz aldım ama kırmızıda ortalığı yakıyor :)

1.6 dizel fr paketini neden almadım;
yıl içinde yapacağım en fazla 10.000 km,
1.6 vergisi çok ve
araç fiyatı çok artıyor. ama 1.2 fr olsa onu alırdım...

Bu reklamdaki arabayı benden başka yeni Leona benzeten var mı :confused: her izlediğimde kafama takılıyo:rolleyes:

bir depo ile şehir içi-dışı karışık 750 km yaptım, bunun 300 km si uzun yolda geçti, akıllı pc daha 100 km daha gidebileceğimi söylüyordu ama sarı ışığı görünce benzinciye yanaştım, bana göre bu veriler iyi;
uzun yolda yakıt tüketimi (rampasız, 110km hız sabitlenmiş şekilde) 3.4 ü gördüm, şehir içi veri vermek sağlıklı değil, kalkışta 11-12 yi görüyor sonra 7.0 , 6.5 , 5.1 gibi veriler alıyorum, tabi şehir içinde dur kalk fren gaz olayı çok ...

performansına diyecek yok, araba yokuşta hiç devirden düşmedi heleki araç sollarken, atak araba, ilk 20km hızda pati çektirmiyor ama sonra ayağını yerden kesiyor. almadan önce test ettim, resmen gaza basına şaha kalkıyor :) koltuğa yapıştırmak deyimini bir kez daha hatırladım o an :) yani beni tatmin etti.

ses olayından hiç bahsetmedim sanırım; BÖYLE BİŞİ YOK ! arabada ses sitemini manyak yapmışlar, USB girişinin olması güzel, 16 GB belleği tanıyor galiba 320 tane mp3 desteği var, baslar süper, ses ayarını hoparlörlare istediğin gibi dağıta biliyorsun, onun için 1.2 style pakedini alın derim ! arabanın keyfini çıkarın :) opak renge takılmayın, servis 12 yıl garanti veriyor, ben beyaz aldım ama kırmızıda ortalığı yakıyor :)

1.6 dizel fr paketini neden almadım;
yıl içinde yapacağım en fazla 10.000 km,
1.6 vergisi çok ve
araç fiyatı çok artıyor. ama 1.2 fr olsa onu alırdım...

çok güzel açıklamışsın. evet biraz sabretmek lazım. haziran sonunda yollarda daha çok görüncek dir. arkadaşım sence manuel mi dsg mi ?

zaten iki arabayı tasarlayan aynı adam diye biliyorum ben

manuel derim :) vites değiştirmedikten sonra :şoför keyfi nerede bunun :)

Hah işte.. Ön tarafı kes at, arka taraf leon :confused:

benzerlik var :) fakat çok fazla araba üretimi oldu, illaki birisinin yanları, diğerinin önü veya arkası benzeyecektir, örneğin leona benzeyen bir kaç araba var (çok olmasada); c4, yeni astra hp, a250, ençokda a3 :) ama leonun yeri başka :)

Geri
Üst Alt