Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YCO, Leon 1.4 TSI Hızlanma.. (0-190km/h)

ALLAH kaza bela ceza vermesin yiğidim maşallah diyelim...

Ama sanki daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum....

16"lara inersem olur Engin abim.. :)

Maaşallah Yiğidim nazar değmesin :)

sağolasın Erhan'ım.. :)

Maşallah Yiğidom,kazasız belasız...Dikkat et fazla hız yapma emi...:)

emi..hmmmm..e.. :D :D

Masallah yawru ama 18 lerın yordugu banko gercek,16 lar ıle daha ıyı olcak kesınlıkle

aynen yavru..

maşallah kazasız belasız kammıyonculara dikkat kardeşim

eyv. Serkan abi.. :)

Yigit sende son susturucu orjinal mi , sadece kat iptalimi var ?

kat. iptali ve cut out dışında her şey aynen duruyo kardeşim..
cut out kapalıyken ses stock egzost sesi..

bu hızlanma yazılımlı halımı aracın ne war su anda?

şaka herhalde şeker.. :D :D

bu yüzden kimse kalkıpta bana böyle mesajlar yazmasın o işlemin ne mal olduğunu birinci elden gördük.

altında şahin falan yok onun gti var değerini bilsin beynini yıkamayın çocuğun.[/QUOTE]

Yunus'um yaptığın yorum değil ithamda bulunmak kardeşim..
sana tuhaf/absurd/anlamsız/gereksiz gelebilir bu tarz olaylar..eyv..senin için bi arabanın anlamıyla herkesin aynı değil ayrım orda başlıyo..yapılan değişikliklerin arabaya bişi katmayacağını düşünüyo olabilirsin ama bayaa yanılıyosun..458 Italia'ya bile farklı manifoldlar vs. ekstradan 30-40hp çıkartıyolar artık..bi Ferrari'nin manifolda ihtiyacı olabilir mi daha fazla güç için oluyo..binek araçların hayli hayli olur..Fabspeed performans egzost vs. komple kitle bunu yapıyo 458'e işte örnek olarak..
tamamen farklı bi açıdan bakıyosun olaya..
520d testine çıkıp 100'e sabitleyip "ne yaktığına" bakmak da bana tuhaf geliyo..bu bi yorumdur..beyin yıkama vs. ithamdır kardeşim..

MaşeAllah kazasız belasız inşeAllah..
bir şey sorucam videoyu çektikten sonra uzayıp gitmişsin furkan minibüsle mi geldi:p:D

yok Varol abim bi kamyoncu durmuş almış bizimkini..çocuk evden çıkamadı bugün psikoloji yerlerde.. :D :D

Bu arada Cut Out ne oluyor? Net bir açıklaması var mı ? Sanki biraz ''hararet'' yapan birşey biraz yukarı bakarsak.... ;)

tam tersi Kaan abim cutout açıkken gaz rahat çıktığı için total ısı da düşüyo motorda vs.. :)

mersi efem.. :D :D

yakışır yavrum :)

eyv. yavru.. :)

MaşeAllah kazasız belasız inşeAllah..
bir şey sorucam videoyu çektikten sonra uzayıp gitmişsin furkan minibüsle mi geldi:p:D

abi böylede düşüncesiz bu işte o gittikten sonra gebze hareme bindim eve dönmek için bozukta yoktu üstümde kavga ettim adamla :D

yawru maşallah kırkbirkere masallah nazar değmesin gidişide fena olmus:D

paylaştıgın iyi oldu yigidim diyecektim ben sana.bi video çekte seninkinii dinleyeyim merakım bitsin.şuan itibari ile bitti ve cebimdeki 500 kagıtta gitti tabi :D:D

tbrkler ii hızlanmışsın, 1inci vites için bi şey demiyorum artık sende farketmişsindir:) Maaşallah Allah kaza bela vermesin inş.:)

yawru maşallah kırkbirkere masallah nazar değmesin gidişide fena olmus:D

sağol yavru.. :)

paylaştıgın iyi oldu yigidim diyecektim ben sana.bi video çekte seninkinii dinleyeyim merakım bitsin.şuan itibari ile bitti ve cebimdeki 500 kagıtta gitti tabi :D:D

amaç gençlere ışık tutmaktı Timur'um ses konusunda senin de ışık cüzdanına gelmiş işte hoş.. :D :D

tbrkler ii hızlanmışsın, 1inci vites için bi şey demiyorum artık sende farketmişsindir:) Maaşallah Allah kaza bela vermesin inş.:)

mersii.. :)

Yunus'um yaptığın yorum değil ithamda bulunmak kardeşim..
sana tuhaf/absurd/anlamsız/gereksiz gelebilir bu tarz olaylar..eyv..senin için bi arabanın anlamıyla herkesin aynı değil ayrım orda başlıyo..yapılan değişikliklerin arabaya bişi katmayacağını düşünüyo olabilirsin ama bayaa yanılıyosun..458 Italia'ya bile farklı manifoldlar vs. ekstradan 30-40hp çıkartıyolar artık..bi Ferrari'nin manifolda ihtiyacı olabilir mi daha fazla güç için oluyo..binek araçların hayli hayli olur..Fabspeed performans egzost vs. komple kitle bunu yapıyo 458'e işte örnek olarak..
tamamen farklı bi açıdan bakıyosun olaya..
520d testine çıkıp 100'e sabitleyip "ne yaktığına" bakmak da bana tuhaf geliyo..bu bi yorumdur..beyin yıkama vs. ithamdır kardeşim..

eyv. yavru.. :)

geçeceksiniz bu bahaneleri yiğit. ben o arabayı sürdümmü sürmedimmi olay bu. sürdüm ve ne kadar gereksiz ve aptalca olduğunu açık ve net gördüm getirdiğinden fazlasını götüren ralliye çıkmadığın sürecede yapılmaması gereken bir uygulama. ille egzoz istiyrosanız açarsınız supersprinti falan alırsınız adam gibi mühendisliği yapılmış komple kiti takarsınız böyle saçma işlerle uğraşmazsınız.

alpin altındaki ne ferrari nede tsi leon. altında zaten o motora yeten özel bir egzoza sahip gti gibi bir araba var. sanayi işi apaçi muamelerini haketmeyen bir araba.

Geri
Üst Alt