Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YCO, Leon 1.4 TSI Hızlanma.. (0-190km/h)

Bu arada Cut Out ne oluyor? Net bir açıklaması var mı ? Sanki biraz ''hararet'' yapan birşey biraz yukarı bakarsak.... ;)

alpcim son gördüğümde altında GTİ vardı ferrari değil :)

fayda faktörü denilen bir olay vardır. getirdiğinden fazlasını götürüyorsa yapılması doğru değidlir. bu uygulamada çatır çatır getirdiğinden fazlasını götürüyor.

Şahsi düşüncem fayda faktörü olarak bana kalırsa hiçbirşey götürmüyor. Free flow mentalitesinde bir sistem-havanın en kısa yoldan en serbest şekilde dışarı atılması. 3000rpm altını öldürebilir ama alt devirleri öldürdüğü kadar üst devirleri canlandırıyor. İstediğimde kapadığımdada alt devirler tekrar canlanmış oluyor. Bu sistemin fayda faktörü olarak iyi olduğunu gösterir. Ayrıca komple SS'in 8 de 1'ri kadar maliyeti var (downpipe dahil), aldığı performans çok daha yüksek, aldığı sesde çok daha yüksek..

Evet herşeyin bi avantajı olduğu kadar dezavantajı da vardır elbet... fakat bu tercih meselesi isteyen cutout yapar isteyen ss ama Varex de düşünülebilir..... bence bu araçlarda varex de çok başarılı olur..... buda benim fikrim....:)

Bu arada Cut Out ne oluyor? Net bir açıklaması var mı ? Sanki biraz ''hararet'' yapan birşey biraz yukarı bakarsak.... ;)

performanslı egzoz taktığımızda çok ses çıktığı için, performanslı egzozu elektrikli aktif hale getiren sistem kullanıyoruz kaan abi kısaca istediğimizde performans egzost istediğimizde stock..

performanslı egzoz taktığımızda çok ses çıktığı için, performanslı egzozu elektrikli aktif hale getiren sistem kullanıyoruz kaan abi kısaca istediğimizde performans egzost istediğimizde stock..

Teşekkürler Alp

Turbolu bir arabada cutout hiç bişey götürmez.. kendinizi kandırmayın :)
turboda no exhaust best exhaust diye bişey duymadınız mı hiç :)

Evet herşeyin bi avantajı olduğu kadar dezavantajı da vardır elbet... fakat bu tercih meselesi isteyen cutout yapar isteyen ss ama Varex de düşünülebilir..... bence bu araçlarda varex de çok başarılı olur..... buda benim fikrim....:)

benim kimseyi rahatsız etme hakkım yok. o sebeple varexi hiç açmıyorum. :D

Geri
Üst Alt