Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YCO, Leon 1.4 TSI Hızlanma.. (0-190km/h)

maşallah kazasız belasız kammıyonculara dikkat kardeşim

Yigit sende son susturucu orjinal mi , sadece kat iptalimi var ?

kat out cart curt uyduruk işler bunlar alpin gti ı benzin döküp yakacaktım o derece içine etmişiniz arabanın yazık günah ülen

sen hayatında egzoz cezası yedin mi?
arabanı bağlatıp, otoparka çektirip evine yürüyerek döndün mü?
konu 102 hp arabaya cutout takıp mevcut hplerin de bi kısmını kaybetmek olsa haklı olabilirsin ancak 250+ hp arabada canının istediği zaman +20 hp alıp, canın istemediği zaman da polisle başını derde sokmamak uydurukluk mu oluyor?

sen hayatında egzoz cezası yedin mi?
arabanı bağlatıp, otoparka çektirip evine yürüyerek döndün mü?
konu 102 hp arabaya cutout takıp mevcut hplerin de bi kısmını kaybetmek olsa haklı olabilirsin ancak 250+ hp arabada canının istediği zaman +20 hp alıp, canın istemediği zaman da polisle başını derde sokmamak uydurukluk mu oluyor?

ben parmak kaldırırım yedım suadıyeden evede yurudum :hosgeldin:

Cutout üreticisinden konuya ilişkin açıklama;
''Amacın 5-10hp peşinde olmak değilse kadran videolarını flan izlemenize zaten hiç gerek yok.. haaa eğer diyorsanız tabii ki performans istiyorum, o zaman şahinde olsa ferraride olsa cut out takmanız gereki... Ayırca ferrarilerde de cut out olduğunu biliyor muydunuz ???
zaten bell iki performans nedir, güçlü araba nedir pek bi bilginiz yok, o yüzden çok ta fazla tartışmaya gerek yok, gün gelir
de gücün tadına bakmak isterseniz o zaman görüşmek isteyebilirsiniz sorun değil her zaman görüşebiliriz, gücün ne demek olduğunu da herzaman öğrenebilirsiniz.
kimsenin burda bi zoru yok cut out takmak için, amacımız belli, pek size hitap etmiyor.. ''

MaşeAllah kazasız belasız inşeAllah..
bir şey sorucam videoyu çektikten sonra uzayıp gitmişsin furkan minibüsle mi geldi:p:D

Cutout üreticisinden konuya ilişkin açıklama;
''Amacın 5-10hp peşinde olmak değilse kadran videolarını flan izlemenize zaten hiç gerek yok.. haaa eğer diyorsanız tabii ki performans istiyorum, o zaman şahinde olsa ferraride olsa cut out takmanız gereki... Ayırca ferrarilerde de cut out olduğunu biliyor muydunuz ???
zaten bell iki performans nedir, güçlü araba nedir pek bi bilginiz yok, o yüzden çok ta fazla tartışmaya gerek yok, gün gelir
de gücün tadına bakmak isterseniz o zaman görüşmek isteyebilirsiniz sorun değil her zaman görüşebiliriz, gücün ne demek olduğunu da herzaman öğrenebilirsiniz.
kimsenin burda bi zoru yok cut out takmak için, amacımız belli, pek size hitap etmiyor.. ''

alpcim son gördüğümde altında GTİ vardı ferrari değil :)

fayda faktörü denilen bir olay vardır. getirdiğinden fazlasını götürüyorsa yapılması doğru değidlir. bu uygulamada çatır çatır getirdiğinden fazlasını götürüyor.

Geri
Üst Alt