Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YCO, Leon 1.4 TSI Hızlanma.. (0-190km/h)

Emre hayırdır ? Nedır asabıyet ?
Benden sana bsy soylım o zmn senın kullanıpta begenmedıgın ırzına gecılmıs Gtı 3 kısı bagaj dolu sekılde 2 kısılık stock Cuprayı 4 boy gecıyor.Cok guzel ırzına gecılmıs dımı.Olayı yaptıran alp her defasında mutlulugunu dıle getıren alp,ınsanları kafasına gırmısınız dıe suclayan yıgıtın dedıgı gıbı ıthamda bulunan sensın.Basından belırtım yıgıtın de alp ın de kanına gıren benım oldumu ? Yıgıt ılk bana supersprınt sordugundan berı ona sessız sedasız aynı zamanda performans adına bsyler veren sıstemler onerıyordum en son Vana ısı yaygınlasmaya baslayınca bunu onerdım ve yaptırdı memnun kaldı,aynı ıslemı alp de yaptırdı daha gecen aksam gazladıgında ses ve performans alıp kapattıgındada huzurla ewıne donen kendısıydı.Sen sag ayagınla gaza bas kendı arabanda ne almak ıstersen al

geçeceksiniz bu bahaneleri yiğit. ben o arabayı sürdümmü sürmedimmi olay bu. sürdüm ve ne kadar gereksiz ve aptalca olduğunu açık ve net gördüm getirdiğinden fazlasını götüren ralliye çıkmadığın sürecede yapılmaması gereken bir uygulama. ille egzoz istiyrosanız açarsınız supersprinti falan alırsınız adam gibi mühendisliği yapılmış komple kiti takarsınız böyle saçma işlerle uğraşmazsınız.

alpin altındaki ne ferrari nede tsi leon. altında zaten o motora yeten özel bir egzoza sahip gti gibi bir araba var. sanayi işi apaçi muamelerini haketmeyen bir araba.

Qtp de sanayı ısı uretıyor dımı emre;)

o kadar yazılımla geçemezse sorun vardır zaten. ben o arabayı kullandım ve çatır çatır tüketimi 10 lt den 15 lere çıkarken alt devirde dötünü kaldıramadan zarıl zarıl titriyen bir araba durumu o arabanın hakkı değl kim ne derse desin saçma sapan yanlış bir uygulama.

dahada yazmam bu konuda alp ne demek istediğimi çok iyi biliyor geriside bilmesede olur zaten.

o kadar yazılımla geçemezse sorun vardır zaten. ben o arabayı kullandım ve çatır çatır tüketimi 10 lt den 15 lere çıkarken alt devirde dötünü kaldıramadan zarıl zarıl titriyen bir araba durumu o arabanın hakkı değl kim ne derse desin saçma sapan yanlış bir uygulama.

dahada yazmam bu konuda alp ne demek istediğimi çok iyi biliyor geriside bilmesede olur zaten.

aynı arabaya bende bındımve turbonun nerde spool ettıgını alt devrının neresı oldugunu nerede gıtmedıgını bılyorum.Duz borulusuna da,varexlısıne de vanalısına da bındım turbo arabaların hangısının ne kadar fark ettıgını de bılyorum.Sana tek katılcagım nokta tıtresım konusu olur,ona da gulu seven dıkenıne katlanır derım sahıbıne bırakırım.Tuketım konusuna da gelım Roll sonrası ortalamız 13 lıtre,alp ın ewe donerken kı ortalaması vana kapalı 7-8 lıtre arası b deger;)

aynı arabaya bende bındımve turbonun nerde spool ettıgını alt devrının neresı oldugunu nerede gıtmedıgını bılyorum.Duz borulusuna da,varexlısıne de vanalısına da bındım turbo arabaların hangısının ne kadar fark ettıgını de bılyorum.Sana tek katılcagım nokta tıtresım konusu olur,ona da gulu seven dıkenıne katlanır derım sahıbıne bırakırım.Tuketım konusuna da gelım Roll sonrası ortalamız 13 lıtre,alp ın ewe donerken kı ortalaması vana kapalı 7-8 lıtre arası b deger;)

Eve geldiğimde 7.2 idi.. :D

maşallah yiit makinenin gideri var ama sana karşıda halen iddaam var :)

gerek yok bu tarz dialoglara çünkü bişi tartışılmıyo şuan fikirler sabitken sadece ses çıkar.. ;)

maşallah yiit makinenin gideri var ama sana karşıda halen iddaam var :)

eyv sağolasın Koray..iddaa olmadan hayata bağlanamazsın zaten.. :D :D :D

Burdan uzaklaştırma cezası çıkarsa şaşırmayın..............

Geri
Üst Alt