Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

turbo basınç göstergesi hakkında...

Zaten oradan aldik abi bi slikon hortum var bide ust tarafa suan montaj olan yer

taha ısın ozunde emmeye gıden boru uzerınden alın basıncı

tamm abi düzelttik montaj hatası vardı son dakkada çözdük maiford içeriden 2ye ayrılıyor bi nevi kanal gibi bişe tam oturttuğumuzda karşı tarafa yapışıyor ve hava almıyor biraz gevşettik düzeldi ama şimdi yine ses problemi başladı ona çözüm arıyoruz

Taha ses problemı dedıgın kacak sesı o zaten ve kesınlıkle olmaması lazım onun.montajını yaptıgınız parcanın etrafını epoksiyle flan kaoatın ıyıce muhtemel gevseyınce ordan burdan kacırmaya baslıyor,yada ıcerı gıren parcanın ucunu kesın tam sıkıldıgında ıcerde pay kalsın ve dayanmasın b yere

Taha şimdi son durum nedir kardeşim ? Usta 300hp 1.8T aracım var diyordu artık bu sesede bir çare bulur ;)

:) abi o cozdu zaten bos bi yer bulack manifordda oraya montalicak o aracinda hks kullaniyo hks mekanikmis bendeki elektronik hks bul al diyo octavia rs var onda abi cok saglam makina oda onla birlikde yapicaz benim aracida turbo arastiriyo simdi buyuk intercool falan bakalim benim arac ne olack

:) abi o cozdu zaten bos bi yer bulack manifordda oraya montalicak o aracinda hks kullaniyo hks mekanikmis bendeki elektronik hks bul al diyo octavia rs var onda abi cok saglam makina oda onla birlikde yapicaz benim aracida turbo arastiriyo simdi buyuk intercool falan bakalim benim arac ne olack

ıntercooler dert degıl cok rahat bulunur taha ama 1.6 hacım ıcın turbo buyutmeyın en fazla hybrıd yapın turboyu,kucuk hacımle doldurması zor olcak buyuk turboyu altları tatsız ustlerı de gelıp gıden basınca donuscek benden soylemesı :)

Geri
Üst Alt