Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

turbo basınç göstergesi hakkında...

soyle soylım taha turbo zaten yazılımsız o bglerı duzensız alır yazılım yaptıgın zaman toplamda alcagın belı 50 olur belkı 60 ama yazılımdan su kadar turbodan bu kadar dıye hesap olmuyor.Ayrıca dedıgım gıbı sakına araban suan yazılım yapılamıyorken gıdıp de turbonla flan oynatma kımseyı

hakılısın abi baştan bekleseydim fr alıcaktım ama arabasız kalınca mecbur buna yöneldim 80 gün sıra verdiler fr a da :(

hakılısın abi baştan bekleseydim fr alıcaktım ama arabasız kalınca mecbur buna yöneldim 80 gün sıra verdiler fr a da :(

hayırlısı ınsallah ılerde daha guzelını alırsın taha,dogus grubu su bekletme ısı ıle resmen para kaybedıyor salaklıklarına doymasınlar

sorma abi ya sonrada ortalığa düşüyorum ben yok turbo yok intercol yok yazılım benzinli araçdan kaçıyorum ben günlük 200km garantim var diğer markalarda istediğim güçde dizel yok bu yıl dizel 300c aklımdaydı ondanda vazgeçtim ilk önce çok istedim ama sonradan bana büyük geliceğini düşünüdüm :) bakalım artık yeni kasa çıkarsa onun dizelini yada yazın o tarafa gelip hangi arabaya içim ısındıysa onu alıcam artık

Geri
Üst Alt