Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 nın en son hızı kaçtır

fabrika verisine ulaşmak sıkıntıysa sorun var diyebiliriz.. ama 240 gördüm desem 2.5lt 300hp impreza sti kadar son sürat mi yapmış oluyorum:) veya leon cupralar kaç yapıyor:)

fabrika verisine ulaşmak sıkıntıysa sorun var diyebiliriz.. ama 240 gördüm desem 2.5lt 300hp impreza sti kadar son sürat mi yapmış oluyorum:) veya leon cupralar kaç yapıyor:)

Leon Cupra'lar yazılım egzostla 270'in üstünü kastırmadan görüyo..
örnek bi video olsun..

bence arabanızda bi sıkıntı var..
225 Ibiza Cupra için biraz düşük bi rakam..ya da vites oranları bi tuhaf..

sanzıman oranları golf gt ıle aynı mı bılmıyorum ama arkadasın GT de 220 den sonra ıyıce yavaslıyodu hızlanma konusunda 230 flan oldugunda zaman alıyordu stock halde,cok da acaıb gelmedı bana 225 den sonra gıtmemesı

sanzıman oranları golf gt ıle aynı mı bılmıyorum ama arkadasın GT de 220 den sonra ıyıce yavaslıyodu hızlanma konusunda 230 flan oldugunda zaman alıyordu stock halde,cok da acaıb gelmedı bana 225 den sonra gıtmemesı

hacimin 1.4 olması zaten etkiler belli bi hızdan sonra ama 225'den daha gitmemesi..bütün Ibiza Cupra'lar öyleyse oke ama açıkcası ben daha üstünü görüyolardır diye düşünüyodum..

ya arkadaşlar bırakın en fazla kaç yaptığını. önemli olan o hıza ne kadar sürede çıkıyor

Hemde eğimsiz. Maşallah. Arkadan esen rüzgarın hızı neydi acep :)

230 km-h degıl ama 225 km-h yapabılıyor devır olarak 6500 alırsan 5, vıteste dişli oranı ıle yapılan hesaplamada 216 km-h son hız cıkıyor kadran hata payı ıle beraber 225 km-h yapıyor daha oldursen gıtmıyor.Daha fazla gıtmesı ıcın 5, vites dışlısını uzatman yada 6500 d-d dakıkadan daha fazla olan 7000-7500 d-d cevırmen lazım bunlar ıcınde guc lazım oda 1,6 yok yada kısa oranlarla daha fazla vıtese sahıp bır sanzıman lazım ornek seat pd130 ların kullandıgı altı ılerı sanzıman 1,6 16v leonların ayna mahrutısı ıle hesapladıgında cok guzel degerler verıyor

210-220 arasında 30 dk dan fazla sürdüm. Hiç kesintisiz bu hızı rahatlıkla yapıyor. Ankaraya 2,45 dk da girdim bu araba gitmez diyenler neye binmiş anlamamıyorum. 2,45 dk boyunca aracın düştüğü en düşük hız 170-180. Onuda bazı yol vermek istemeyen kıllar yüzünden. yoksa onada düşmeyecekti.

arkadaşlar 200 ü nasıl geçiyorsunuz anlamıyorum mantıklı gelmiyor ben de bolu otobanında 30 dk yakın tam gaz kullandım 200 km yi assssla geçmiyor çünkü devir kesiliyor bir uğlama sesi ile motor kilitliyor kendini bence mantıklı değil 210 falan....defalarca denedim ama olmadı 200 son...kaldı ki leonun hız ibresi enaz 5 km fazla gösteriyor ibrelerimiz 90 ı gösterirken aslında 85 falan yapıyor anlayacağınız 1.6 200 ü geçmiyor sahte ibre bile 200 ü son gösteriyor yada benim araba bozuk:)

Geri
Üst Alt