Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 nın en son hızı kaçtır

arkadasımın 1.6 sı ıle 195 gorduk bnm tsi ıle aynı yolda 220 gorduk.bncede 200 ustune cıkması baya bı zor cıksada 2. cıkısa yol yetmıyo :)

Hazır konu güncellenmiş söylemekte fayda var :)
1.6 8v motoru 1-2 dakikadan fazla top speed kullanmayın çünkü yağ tamamen çekiliyor motor yapısından ve yatak sarmaya doğru gidiyor...
Kısaca hız ve devire bakarken birde harareti kontrol etmeniz lazım

Anadolu yakasında oturuyorsan iyi bilirsin . Hemen Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadının önünden çevre yolu bağlantısı var ordan e-5 göztepe sapağına kadar olan ki mesafede (5.km falan) o kısımda çok fazla kasmadan arabayı rahat bir şekilde 195 km hızı gördüm ibrede ve yol düzdü ..

İbiza sc 1.2 tsi ile edirne yolunda 200 km golf 1.4 tsi ile 215 km hızı rahatlıkla gördük.Gaz kesiciden sonra arabalar bu hızlara takılı kaldı..

arkadaşlar bence zorlamayın aracın keyfini çıkarın bende afif bayır yukarı denedim 180 i buldu ama lastik üzerinde gidiyoruz hayat güzel yaşamaya değer.

bagaj dolu ankaradan ıstanbula gelırken 4 kısı ıle lpg 215 ı gordum..duz yolda tek basıma benzınde 200 u gecemedım..:)

bugün kadirin yeni arabayla istanbuldan ankaraya gelik yol boyu 120 ile geldik devir saatine baktım 3500-4000 devir arasındaydı 5.viteste bu araba 6500 gibi kesiciye giriosa 200-205 üstü benim için hala 1.6 lar için hayal...yaptım diyene de saygım sonsuz:)

Geri
Üst Alt